Strona główna » Tagi - Samochody » Bezpieczeństwo
Akcesoria Opla Funkcjonalne akcesoria podróżne Opla
. // 05. 05. 2016

„Chyba żartujesz! Chcesz, żebyśmy to wszystko ze sobą zabrali? To niemożliwe!” Wiele osób już teraz przeraża perspektywa pakowania bagaży do samochodu przed wakacyjnym wyjazdem z... więcej »

Temperatura w aucie może być groźna!
K. Szreder // 27. 04. 2015

Gdy na zewnątrz panuje temperatura 33°C, w zaparkowanym samochodzie po 20 minutach jest już 50°C, a po upływie 40 minut – prawie 60°C. Jednak nawet gdy temperatura otoczenia wynosi zaledwie... więcej »

Volvo i system wykrywający rowerzystów
. // 24. 12. 2014

Volvo opracowało system detekcji rowerzystów, składający się m.in. z kasku wyposażonego w nadajnik. Samochód automatycznie zahamuje, jeśli jego system wykryje ryzyko potrącenia rowerzysty. więcej »

wypadek samochodowy Masz tylko 4 minuty, by uratować czyjeś życie
E. Domańska // 15. 06. 2011

55% zgonów spowodowanych wypadkami drogowymi następuje w pierwszych kilku minutach od zderzenia. Aż 85% tych zgonów można by uniknąć, gdyby udzielona została pierwsza pomoc*. Świadek wypadku... więcej »

samochód w serwisie Wiosenne porządki w samochodzie
E. Domańska // 26. 03. 2011

Wiosną budzimy się do życia, a słońce dodaje nam energii. To również świetny moment na wielkie porządki czy przygotowanie naszych pojazdów do kolejnego sezonu. Eksperci Szkoły Renault... więcej »

Jazda w deszczu Niebezpieczna jazda w deszczu
E.Domańska // 14. 06. 2010

W tym roku pogoda nas nie rozpieszcza. Narzekamy na brak słońca i bardzo intensywne opady. Jazda podczas deszczu wymaga od kierowców zachowania szczególnej  ostrożności. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczeństwo