Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » MotoMikołaje już w najbliższy weekend!

MotoMikołaje już w najbliższy weekend!

MotoMikołajki.pl to coroczna inicjatywa charytatywna, aktywizująca środowisko motocyklowe, której celem jest pomoc dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka.

W ramach każdej edycji, grupa zaangażowanych pasjonatów, organizuje uroczysty przejazd ulicami Warszawy oraz szereg atrakcji dedykowanych najmłodszym. Dzięki sponsorom i uczestnikom akcji udało się w ciągu ostatnich kilku lat przekazać pomoc przekraczającą 150 000 zł!


Zbiórka motocyklistów rozpocznie się 5 grudnia (sobota) o 10-10:30 pod Stadionem Narodowym w Warszawie. Motocykliści wyruszą na Plac Zamkowy, gdzie organizatorzy zaplanowali kolejne atrakcje, w tym konkurs na NajMotocykl, NajMikołaja i NajMikołajkę.
MotoMikołajki to wyjątkowe wydarzenie integrujące warszawskie środowisko motocyklowe. Tylko w zeszłym roku w inicjatywę zaangażowało sie ponad 350 osób. Coroczny wzrost zainteresowania to dla nas motor napędowy, zachęcający do rozwoju inicjatywy - podsumowują organizatorzy akcji.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla MotoMikołajów znajdują się na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku.

Poza Warszawą podobne imprezy moto-mikołajkowe odbędą się w: Trójmieście, Bielsku-Białej, Białymstoku, Częstochowie, Nowym Sączu, Płocku, Krakowie, Wadowicach, Kwidzyniu, Krośnie, Koszalinie, Łodzi, Lublinie, Nowym Tomyślu, Elblągu, we Włocławku, na Podkarpaciu.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

MotoMikołaje już w najbliższy weekend!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl