Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Impreza
MotoMikołaje już w najbliższy weekend!
. // 23. 11. 2015

MotoMikołajki.pl to coroczna inicjatywa charytatywna, aktywizująca środowisko motocyklowe, której celem jest pomoc dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. więcej »

Skijoering IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering - oblężony Karpacz!
K. Szreder // 09. 01. 2015

Tego na zimowej Olimpiadzie nie zobaczysz a jest to sport typowo zimowy - Skijoering. Swoje korzenie ma w Skandynawii i na Syberii gdzie do przewożenia na sznurze używano zwierząt. więcej »

driftingowe mistrzostwa polski Okiem Agaty - Driftingowe Mistrzostwa Polski
Agata Pylak // 16. 10. 2012

Pod koniec września na torze „Poznań” odbyła się piąta, finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2012. Jak zawsze kibice liczyli na widowiskowe przejazdy i zapach spalonej gumy. więcej »

Verva Street Racing 2012 Verva Street Racing 2012 - znamy datę!
K. Szreder // 24. 05. 2012

Najszybsze samochody świata, zawrotna prędkość, duża dawka adrenaliny, ekstremalne emocje oraz najbardziej rozpoznawalne gwiazdy muzyki i kina. Tak można opisać wielki motoryzacyjny show –... więcej »

Zimowe Stop Cafe Kierowcy rajdowi i wyścigowi mówią TAK transplantacji!
. // 19. 02. 2012

W tym roku Zimowe Stop Cafe jedzie do Wisły, by 25 lutego wesprzeć charytatywną akcję SNOW SPORT SHOW i odbywający się w jej ramach narciarski "Bieg po nowe życie",... więcej »

Adrenalina We Włosach Adrenalina We Włosach - IV edycja tor Słomczyn!
K. Szreder // 23. 11. 2011

27 listopada 2011 na Torze Słomczyn odbędzie się już IV edycja Adrenaliny We Włosach, szalonej imprezy charytatywnej organizowanej przez grupę maniaków motoryzacji, którzy nie tylko kochają... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Impreza

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl