Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Kobiety lubią...Sparka!

Kobiety lubią...Sparka!

Chevrolet Spark
Dodano: 03. 07. 2013
Tagi: Chevrolet, Chevrolet Spark

W czerwcu 30 procentowy wzrost sprzedaży w Polsce odnotował Chevrolet. Z salonów wyjechało 1020 nowych aut. Najczęściej wybieranym modelem był Cruze (343 egzemplarze), kolejne miejsce zajął Spark (242 sztuki) na ostatnie miejsce na podium załapał się Aveo(141 sztuk).

Jak się okazało, to srebrny medalista czyli Spark, najmocniej przyciąga Europejki do marki Chevrolet. 59 % właścicieli tego modelu na Starym Kontynencie to kobiety, w Polsce to dokładnie połowa osób kupujących najmniejszy model Chevroleta.

Chevrolet Spark
Chevrolet Spark
Chevrolet Spark
Z założenia auto miało być idalnym rozwiązaniem dla mieszczuchów, mały i zwrotny, ale mieszczący zakupy z supermarketu i wózek dziecięcy. Producent przepytał swoje klientki, dlaczego ich wybór padł właśnie na Sparka.
Lubimy naszego Sparka, ponieważ jest kompaktowy na zewnątrz i duży w środku, a także oferuje mnóstwo przydatnych schowków na wszelkie przedmioty, które noszą ze sobą dzieciaki – poczynając od zabawek, a kończąc na tornistrach szkolnych - mówi Alex mama w rodzinie zastępczej. Przy tak dużej rodzinie jak nasza podróżujemy dwoma samochodami, więc cenimy również niskie koszty eksploatacji i przystępną cenę auta. Należy jednak podkreślić, że priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo- dodaje.

Chevrolet Spark
Chevrolet Spark
Chevrolet Spark
Emerytka z Belgii ceni go za to, że daje jej poczucie niezaleności - Mój Spark jest bardzo komfortowy, pozwala na zajęcie doskonałej pozycji za kierownicą i jest zaskakująco przestronny, jak na te gabaryty wnętrza. Doceniam fakt, że wszystkie przełączniki są czytelnie opisane i łatwo je dosięgnąć. Przydatną funkcją są też automatycznie wyłączające się światła, które pozostają włączone chwilę po otwarciu drzwi kierowcy – to wspaniałe udogodnienie.

A czy ty zwróciłabyś uwagę na Sparka, zmieniając auto?
Autor: ,
Źródło: Chevrolet
0
Komentarze do:

Kobiety lubią...Sparka!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl