Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Zwolnienie Clarksona było największym błędem BBC?

Zwolnienie Clarksona było największym błędem BBC?

Clarkson Hammond
Dodano: 30. 08. 2016
Tagi: Top Gear, Clarkson, BBC

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Cóż musi w naturze występować wyjątek potwierdzający regułę. I bez dwóch zdań jest nim Jeremy Clarkson. Temperamentny prezenter wyleciał z BBC za rękoczyny do których posunął się w stosunku do Osina Tymona, którego największą winą było to, że nie zdążył zamówić ciepłej kolacji dla Clarksona zanim hotelowa kuchnia zakończyła pracę. 

W geście solidarności przyjaciele - Richard Hammond i James May również opuścili show. Programowy dach nad głową zapewnił im Amazon. Już jesienią tego roku zadebiutuje The Grand Tour z udziałem "wielkiej trójki" Tymczasem w BBC nie dzieje się dobrze, nowy Top Gear musiał przyjąć gigantyczną falę krytki,wyniki oglądalności były delikatnie rzecz ujmując kiepskie podobnie zresztą jak atmosfera na planie. 

Były szef BBC a obecny redaktor naczelny "The New York Times" Mark Thompson podsumowuje. "Clarkson to bardzo kontrowersyjna postać i mówię to jako przychylny jego osobie. Nie sądzę, że ludzie powinni uderzać swoich kolegów. Trudno przecież wytrzymać z takimi, którzy to robią i nie można tego tolerować. Z drugiej jednak strony jego pikantny, czasem słodko-gorzki talent, przekraczający nierzadko pewne granice był dokładnie tym na czego utratę BBC nie mogło sobie pozwolić"
Clarkson Hammond
Clarkson
Clarkson
Autor: K.Szreder
0
Komentarze do:

Zwolnienie Clarksona było największym błędem BBC?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: