SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_380b_9.MYI'; try to repair it Zwierzęta - Tag - Zwierzęta
Strona główna » Tagi - Kobieta » Zwierzęta
Pitbull Klopsik Klopsik - wiecznie uśmiechnięty pies!
K.Szreder // 08. 09. 2016
Tagi: Zwierzęta, Pies

Jako posiadaczka dwóch adoptowanych psów mogę powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż obserwowanie przemiany zwierzaków... Jak z nieufnych, przerażonych i smutnych przeistaczają się w kule... więcej »

Twoje zwierzę to nie Kevin. Gdy wyjeżdżasz na urlop, nie może zostać samo w domu
. // 08. 08. 2016

Latem jest porzucanych o 40% zwierząt więcej. W dużym stopniu wiąże się to z wakacyjnymi wyjazdami ich właścicieli. Proceder ten bulwersuje. Przecież jest kilka możliwości zapewnienia... więcej »

Nie schładzaj zwierzęcia wodą. Możesz mu zrobić krzywdę
. // 14. 07. 2016

30°C i żar lejący się z nieba doskwierają nie tylko ludziom. Tropikalne upały, z którymi coraz częściej mamy do czynienia, źle znoszą również zwierzęta. Narażone są one nie tylko na... więcej »

porzucony pies Jak „rozmawiać” trzeba z psem? Zasady pierwszego kontaktu z zagubionym zwierzęciem
. // 27. 06. 2016

Lato, zbliżające się wakacje, to okres kiedy do schronisk trafia więcej niż zazwyczaj zwierzaków. Część z nich została porzucona, a część zagubiła się lub uciekła. więcej »

Koty kontra choinka Koty i choinka połączenie doskonałe
K. Szreder // 20. 12. 2015

Nie potrzeba ozdób choinkowych kiedy w domu rezydują koty. To one są najlepszą, najpiękniejszą i najcenniejszą ozdobą, każdy kto ma te zwierzęta w domu doskonale to wie. więcej »

Pies ze schroniska? Dlaczego nie!
K. Szreder // 29. 10. 2015

Fajnie mieć w domu puszystą kulkę, która kilka razy do roku rozwala włosy wszędzie gdzie popadnie. Fajnie wrócić do domu i upaść na ziemię pod wpływem ciężaru, który cieszy się na... więcej »

Następne »

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl