Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Zuma Kids Solution - gdy cenisz funkcjonalność

Zuma Kids Solution - gdy cenisz funkcjonalność

Zuma Kids Solution
Dodano: 19. 11. 2015
Tagi: Wózek, Wózek dziecięcy, Zuma Kids Solution

Ciężko jest wybrać imię dla dziecka, trzeba spojrzeć jak wygląda z nazwiskiem, czy nie jest może "naznaczone" ogromną ilością dziwnych zdrobnień, no i w końcu czy pasuje do dziecka. Jednak jest chyba gorsze zadanie, które stoi przed młodymi rodzicami to wybór wózka. Na rynku jest ogrom modeli w każdym przedziale cenowym. Producenci walczą o klienta designem, dodatkami ale również nowymi funkcjami, wszak rodzic to stworzenie multifunkcyjne. 

Zuma Kids Solution
Zuma Kids Solution
Zuma Kids Solution
RÓB TO CO LUBISZ DAJ DZIECKU SPAĆ
Solution Zuma Kids to rozwiązanie, które producent dedykuje rodzicom aktywnym, poszukującym stylowego, wszechstronnego i funkcjonalnego wózka. Ja przede wszystkim kierowałabym je do rodziców dzieci "wiosenno-letnich". Dlaczego? Ze względu na całkiem sprytne siedzisko 2 w 1, w jednej chwili można przekształcić je w gondole, takie "lekkie" ścianki moga nieźle sprawdzić się w gorące dni. PLUS - całość złożona zajmuje mało miejsca w bagażniku. Gondolę jak i spacerówkę można zamontować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. 

POZNAJCIE SIĘ TECHNICZNIE
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zwolenniczką kół pompowanych, ale czasem warto dać szansę tym gumowanym. W przypadku Zuma Kids Solution tylne są duże amortyzowane, przednie małe skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost. Rączka jest regulowana, nawet wysocy rodzice będą prowadzić wózek wygodnie, do tego solidny kosz na zakupy, kieszenie na drobiazgi i uchwyt na kubek. Niewąpliwym plusem jest dodatkowe wyposażenie w którego skład wchodzi, materacyk do gondoli, zagłówek dla wersji spacerowej, torba, folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec na nóżki w wersji spacerowej. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Zuma Kids Solution - gdy cenisz funkcjonalność

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl