Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Zaplanuj weekend z oktanami

Zaplanuj weekend z oktanami

Weekend Drift
Dodano: 17. 04. 2013
Tagi: Wyścigi, 1/4 mili, Drift

Nie masz planów na weekend? Rozpocznij sezon z solidną dawką palonej gumy! Do wyboru dwie imprezy, na Mazowszu i w Wielkopolsce.

Pierwsza z nich to APIS Power Cup - SSSuper Drift Cup, która odbędzie się na Warszawskim Bemowie. Widzowie będa mogli podziwiać wyścigi na 1/4 mili w trzech kategoriach: Street, Drag oraz Moto. Kolejną atrakcją będą przejazdy bokiem oraz dla graczy o mocnych nerwach Drift Taxi!

Weekend Drift
Weekend Drift
Weekend Drift
Na imprezę można zabrać najmłodszych, na nich czekać będa zabawy przygotowane przez profesjonalnych animatorów. Ciepłe miesiące to okres kiedy na drogach dochodzi do wielu wypadków, dlatego podczas trwania imprezy będzie prowadzona akcja pobierania krwi - w specjalnym ambulansie - gabinecie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa chętne osoby będą mogły oddać krew.
Natomiast w Poznaniu rusza nowy sezon Driftingowych Mistrzostw Polski. W kwietniowy weekend na największym torze wyścigowym w Polsce staną obok siebie najlepsi zawodnicy z całej Europy! Zawody będę inauguracją europejskiego sezonu w tej dyscyplinie sportów motorowych, bowiem I runda Driftingowych Mistrzostw Polski połączona będzie z I rundą Driftingowych Mistrzostw Europy Wschodniej.

W sobotę odbędą się treningi i kwalifikacje. Właściwym dniem zawodów jest niedziela, kiedy to najpierw 32, a potem 16 najlepszych zawodników zmierzy się w pojedynkach w parach. Podobnie jak w Warszawie, najodważniejsi będą mogli skorzystać z Drift Taxi.

Bilety na imprezę w Warszawie
  • sobota  - 20 złotych
  • niedziela - 35 złotych ( 25 złotych po okazaniu biletu sobotniego)
  • osoby poruszające się wózku i dzieci do lat 12- bezpłatnie

    Bilet dwudniowy na Driftingowe Mistrzostwa Polski to koszt 35 złotych.
Autor: K. Szreder
Źródło: ebilet
0
Komentarze do:

Zaplanuj weekend z oktanami

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: