Strona główna » Tagi - Serwis główny » Zabawki
Elektryczne motocykle Ducati dla dzieci Elektryczne motocykle Ducati dla dzieci - czym skorupka nasiąknie...
E. Domańska // 08. 06. 2016

Dzieciaki kochają samochody i motocykle. Mamo, a co to za samochód? Tato, co to za motor? A kupisz mi? Taki bym chciał. Pewnie już pisałam, że za czasów głębokiej komuny,... więcej »

Ducati Meccano Ducati z klocków Meccano!
K. Szreder // 15. 03. 2016

Musisz mieć świadomość, że kupując dziecku zabawkę w dużej mierze kupujesz też prezent dla rodziców. Nie raz i nie dwa widziałam przypadki kiedy to z prezentu najbardziej ucieszył się... więcej »

atom gold Dziecięcy samochód pokryty złotem - tak się bawią dzieci
K. Szreder // 27. 12. 2014

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas kiedy wystawiamy moralność i przyzwoitość swoich dzieci na niebywałą próbę. Chociaż może nie bezpośrednio my rodzice a raczej handlowcy... więcej »

Henes Henes - luksusowe auto dla Twojego dziecka
K. Szreder // 18. 11. 2014

Czasami wydaje mi się, że dzisiejsze dzieci przeniesione do lat mojej młodości czyli przełomu lat 80 i 90 zanudziłyby się na śmierć. Bo jaką atrakcją jest budowanie bazy na drzewie,... więcej »

Porsche dla dzieci Pomysł na prezent - cztery kółka dla malucha
K. Szreder // 03. 12. 2012

O dorosłych zabawkach małych dzieci wspominałyśmy Wam rok temu, z okazji zbliżajacych się świąt mamy dla Was konkretną propozycję na prezent dla małego kierowcy. więcej »

Swiateczna kolekcja MINI Bożonarodzeniowe inspiracje od MINI
E. Domańska // 09. 11. 2012

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zaczyna się gorączka zakupów. Bogata oferta MINI zadowoli każdego, niezależnie od wieku, gustu i zasobności portfela. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Zabawki