Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Z przymrużeniem oka: jak poderwać kobietę!

Z przymrużeniem oka: jak poderwać kobietę!

Maserati
Dodano: 15. 06. 2013
Tagi: Maserati, Volkswagen Polo, Badania

Mężczyźni są wzrokowcami, natomiast kobiety to lepsi słuchacze. Pewna brytyjska firma ubezpieczeniowa postanowiła sprawdzić, czy dźwięki samochodów wywołują jakąś reakcję w organiźmie kobiety. Nie dla wszystkich wyniki będą satysfakcjonujące.

Kobietom puszczano odgłosy silników różnych aut, a po 20 minutach badano poziom ich testosteronu. Największe zmiany zaobserwowano, kiedy z głośników dobiegał ryk silników Maserati, wskaźniki drgały również w przypadku Lamborghini. Niestety, właściciele Volkswagena Polo, nie mogą liczyć na "podryw na furę" brzmienie tego auta spowodowało całkowity spadek testosteronu oznaczając kompletny brak zainteresowania.

Maserati
Maserati
Maserati
Pomimo tego, że prawie 60% badanych kobiet przyznało, że nie są pasjonatkami czterech kółek, jak ich partnerzy, to właśnie panie wykazały się większą ekscytacją, jeśli chodzi o emocje z jazdy, odkrywając swoje głęboko ukryte pierwotne instynkty.
David Moxon, psycholog, który nadzorował badanie powiedział: Zaobserwowaliśmy znaczący wzrost testosteronu w organizmach, zwłaszcza kobiecych. Testosteron jest wskaźnikiem pozytywnego pobudzenia w ludzkim organizmie. Także śmiało możemy podsumować wyniki badania stwierdzeniem, że odgłos pracy silnika luksusowego samochodu jest bodźcem powodującym reakcję fizjologiczną.

Ferrari
Ferrari
Ferrari
Przed rozpoczęciem badań, 63% kobiet i 66% mężczyzn przyznało, że odwracają głowę na dźwięk niskiego, gardłowego ryku na drodze. Dowodzi to, że pierwotny instynkt jest podstawą fizjologicznego stanu pobudzenia u ludzi w 21 wieku.

Steve Langan, Dyrektor Zarządzający Hiscox Wielkiej Brytanii, powiedział: Wiedzieliśmy, że właściciele luksusowych samochodów czują się związani z dźwiękiem swoich pojazdów, wielu naszych klientów ścisza muzykę, kiedy uruchamiają silnik. Teraz mamy naukowy dowód na to, że ludzie odczuwają pewnego rodzaju pociąg fizyczny do samochodów. Jesteśmy zaskoczeni wynikami. Luksusowe samochody potrafią dosłownie zawrócić w głowie.
Autor: .
1
Komentarze do:

Z przymrużeniem oka: jak poderwać kobietę!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Z przymrużeniem oka: jak poderwać kobietę!

Donqy // 08.07.2013 22.45

Czego by nie mówić to Maserati z V8 brzmi cudownie. Świetne samochody które przykuwają uwagę nie tylko kobiet.


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl