Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Yamaha MT-10 pierwsze modele wjeżdżają do Polski!

Yamaha MT-10 pierwsze modele wjeżdżają do Polski!

Yamaha MT-10
Dodano: 20. 05. 2016
Tagi: Yamaha, Yamaha MT-10

W najbliższych dniach w polskich salonach Yamahy pojawią się pierwsze egzemplarze najgorętszej premiery tego sezonu – MT-10. Topowy hyper naked z mrocznej serii „Dark Side of Japan” to najbardziej wyczekiwany motocykl roku!

Ten najpotężniejszy w historii model z gamy MT generuje imponującą moc 160 KM i moment obrotowy 111 Nm, przy zachowaniu wyjątkowej wygody w codziennym użytkowaniu i niesamowitej frajdy z jazdy. O tym, jak naprawdę prowadzi się ten niezwykły motocykl, pierwsi Klienci Yamahy przekonają się już w najbliższy weekend. 

Yamaha MT-10
Yamaha MT-10
Yamaha MT-10
Zaprezentowany jesienią zeszłego roku na targach EICMA, a następnie pokazany w marcu na poznańskim Motorshow motocykl Yamaha MT-10 to najpotężniejszy naked w całej ofercie Yamahy. Napędza go zmodyfikowany silnik z R1 o pojemności 998 cm3, wykonany w technologii crossplane, osadzony w lekkiej aluminiowej ramie typu Deltabox o bardzo krótkim rozstawie osi, który sprzyja naturalnej pozycji jazdy.

To właśnie dzięki tym cechom MT-10 zapewnia imponującą moc przy jednoczesnym zachowaniu niezrównanej w swojej klasie zwrotności i poczuciu pełnej kontroli. O tę ostatnią dba bogata elektronika, obejmująca m.in. system elektronicznie sterowanej przepustnicy YCC-T, trzystopniową kontrolę trakcji czy D-MODE z trzema trybami pracy silnika umożliwiającymi dostosowanie charakterystyki motocykla do zróżnicowanych warunków jazdy. W celu zapewnienia precyzyjnej kontroli podczas przyspieszania i zwalniania motocykl został wyposażony w sprzęgło antyhoppingowe z funkcją docisku. 

Yamaha MT-10 dostępna od 21 maja w wybranych salonach na terenie kraju w cenie od 56 500 PLN.
Yamaha MT-10
Yamaha MT-10
Yamaha MT-10
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Yamaha MT-10 pierwsze modele wjeżdżają do Polski!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl