Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » XXI Edycja Rajdu Pań - Opole, 8 marca 2014

XXI Edycja Rajdu Pań - Opole, 8 marca 2014

Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów zaprasza po raz 21-szy na „RAJD PAŃ”, który odbędzie się 8 marca 2014 w Opolu.

Impreza rozegrana zostanie zgodnie z obowiązującym regulaminem TPP PZM . Zawody są imprezą otwartą dla wszystkich sympatyków turystyki samochodowej.

Impreza składa się z dwóch odcinków jazdy turystyczno-nawigacyjnej o łącznej długości ok. 50 km oraz z próby sprawności kierowania pojazdem i zadań z zakresu BRD. Organizatorzy zapewniają, że będą zadania specjalne związane z tematyką motoryzacyjna. Trasa przebiega na terenie miasta Opola i jego okolicach.


Od kierowcy wymagane jest aktualne prawo jazdy oraz samochód w pełni sprawny technicznie, ubezpieczony (OC i NW), z ważnym dowodem rejestracyjnym. U pilota wskazana jest umiejętność posługiwania się mapą.
ZGŁOSZENIA przyjmujmowane są pocztą elektroniczną (adres: osaopole@poczta.fm) lub telefonicznie (Henryk Punt: 883-310-211, Marek Pańka: 604-073-345) do dnia 6.03.2014 r. Organizatorzy proszą dochowanie terminu! Zgłaszając się w terminie późniejszym nie ma gwarancji posiłku turystycznego.

Koszt uczestnictwa w zawodach:
- dla załóg w których składzie są kobiety wynosi 40 zł od załogi,
- dla pozostałych załóg wynosi 60 zł od załogi.

W ramach wpisowego załoga otrzymuje materiały rajdowe i posiłek (po przyjeździe na metę zawodów). Dla najlepszych załóg przewidziane są puchary a dla Pań upominki.

PROGRAM:
9:00 – Zbiórka uczestników, badania regulaminowe - Opole, ul. Oleska 125a – siedziba ZO PZM Opole;
9:45 – Otwarcie imprezy, odprawa zawodników;
10:00 - 14:00 – rywalizacja załóg na trasie zawodów;
14.15 – 14.45 – posiłek
15:00 – Ogłoszenie wyników
15:30 – Zakończenie imprezy.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe w czasie trwania imprezy, zarówno wobecuczestników, sprzętu jak i osób trzecich. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznej jazdy. Uczestnicy imprezy biorą w niej udział na własną odpowiedzialność.

Weięcej informacji znajdziecie tutaj.
Autor: ED
Źródło: osaopole
0
Komentarze do:

XXI Edycja Rajdu Pań - Opole, 8 marca 2014

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: