Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Wyścigi motocyklowe
MotoGP: Lorenzo zwyciężył podczas GP Aragonii
E. Domańska // 28. 09. 2015

Jorge Lorenzo niezagrożenie prowadził od startu do mety podczas wyścigu o Grand Prix Aragonii, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej zmniejszył różnicę punktową i traci 14 oczek do swojego... więcej »

MotoGP: San Marino - Marquez wygrywa szalony wyścig
E. Domańska // 13. 09. 2015

Marc Marquez wygrał bardzo trudny wyścig o Grand Prix San Marino, a podium uzupełnili Bradley Smith i Scott Redding. Podczas zawodów warunki pogodowe były bardzo zmienne, co zmusiło kierowców... więcej »

Valentino Rossi MotoGP - wyścig: Rossi wygrywa na mokrym Silverstone
E. Domańska // 31. 08. 2015

Valentino Rossi wygrał emocjonujący wyścig na Grand Prix Wielkiej Brytanii na mokrym torze Silverstone. Nieoczekiwanie podium uzupełnili zawodnicy Ducati - Petrucci z satelickiej ekipy Pramac i... więcej »

Valentino Rossi Valentino Rossi uhonorowany członkowstwem elitarnego klubu kierowców wyścigowych
E. Domańska // 20. 08. 2015

British Racing Drivers' Club (BRDC) uhonorowało Valentino Rossiego członkowstwem w swoim klubie. Należy podkreślić, że jest to pierwszy zawodnik w historii, który otrzymał ten zaszczyt... więcej »

John McGuinness Zwycięstwo Johna McGuinnessa w Senior TT na wyspie Man
. // 21. 06. 2015

Zakończyła się tegoroczna edycja słynnych, ulicznych wyścigów motocyklowych TT na wyspie Man. Jej ukoronowaniem było zwycięstwo startującego Hondą CBR1000RR Fireblade SP Johna McGuinnessa w... więcej »

Valentino Rossi Rossi, Lorenzo i Stoner w wyścigu Suzuka 8 Hours
E. Domańska // 10. 04. 2015

Casey Stoner, australijski motocyklista ścigający się w cyklu Grand Prix w Motocyklowych Mistrzostwach Świata w latach 2006 – 2012, kilka tygodni temu poinformował o powrocie do sportu. więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Wyścigi motocyklowe

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl