Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » "Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy" - książkowa propozycja dla motocyklistów

"Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy" - książkowa propozycja dla motocyklistów

Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy

Książka "Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy", której autorami są Rober Wicks i Greg Bake, przeznaczona jest dla tych, którzy łakną przygód i chcą się doskonalić.

Autorzy opisują podstawowe umiejętności jak wsiadanie i zsiadanie z motocykla, omawiają sposoby na kontrolę sprzęgła, gazu i hamulca aż po wybór właściwej trasy, strome podjazdy i zjazdy, podnoszenie maszyny po upadku i pokonywanie przeszkód. Po przeczytaniu książki nie zaskoczą cię żwir, piach, skały, błoto czy rzeka.

Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy
Zaawansowani jeźdźcy znajdą tu wiedzę dotyczącą  technik specjalistycznych - m.in. pokonywania zakrętów ślizgiem, kontrolowanych poślizgów i skoków. Sporo miejsca poświęcono motywacji, przygotowaniu psychicznemu i fizycznemu.

Na koniec dostajemy solidną dawkę informacji na temat nawigacji, bezpieczeństwa, techniki jazdy w grupie i pierwszej pomocy oraz radzenia sobie z różnicami kulturowymi. Dla amatorów mocniejszych wrażeń przygotowano fragment o survivalu.

Dane szczegółowe

Wydawnictwo: Bukrower
ISBN: 978-83-64131-02-8
Data wydania: 16-01-2014
Liczba stron: 176
Okładka: Oprawa broszurowa
Format: 20x26 cm 

Autor: E. Domańska
Źródło: Wydawnictwo Buk Rower
0
Komentarze do:

"Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy" - książkowa propozycja dla motocyklistów

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl