Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Wyniki
Jorge Lorenzo MotoGP: Lorenzo wygrywa GP Czech i obejmuje prowadzenie w klasyfikacji generalnej
E. Domańska // 17. 08. 2015

Jorge Lorenzo w znakomitym stylu zdominował wyścig MotoGP o Grand Prix Czech i zdobył najwyższy stopień podium. Lorenzo startujący z pole position ani na chwilę nie oddał prowadzenia. więcej »

Marc Marquez MotoGP: Marquez, Rossi i Lorenzo na podium w Malezji
ED // 27. 10. 2014

Marc Marquez wygrał niedzielny wyścig o Grand Prix Malezji na torze w Sepang, odnosząc 12. zwycięstwo w tym sezonie. Przypomnijmy, że było to pierwsze od pięciu wyścigów zwycięstwo... więcej »

MotoGP: Rossi odnosi 82. zwycięstwo w karierze podczas GP Australii
ED // 19. 10. 2014

Valentino Rossi odniósł drugie w tym sezonie i 82 w karierze zwycięstwo zajmując najwyższe podium podczas Grand Prix Australii na torze Phillip Island. Startujący z pole position Mark Marquez... więcej »

MotoGP: Lorenzo wygrywa w Japonii. Marquez ponownie mistrzem świata!
ED // 12. 10. 2014

Niedzielny wyścig o Grand Prix Japonii wygrał Jorge Lorenzo, a na drugiej pozycji uplasował się Marc Marquez. Po nienajlepszym starcie Marquez znalazł się na siódmej pozycji,... więcej »

GP Rosji - wyścig: Hamilton wygrywa wyścig na torze w Soczi
ED // 12. 10. 2014

Lewis Hamilton wygrał pierwszy w historii wyścig Formuły 1 o Grand Prix Rosji, a tym samym umocnił swoją pozycję lidera klasyfikacji generalnej sezonu 2014. Brytyjczyk tuż po starcie z pole... więcej »

MotoGP: Lorenzo wygrywa dramatyczne GP Aragonii, upadek Marqueza, Lorenzo i Rossiego
ED // 28. 09. 2014

Jorge Lorenzo odniósł pierwsze w tym seozonie zwycięstwo w MotoGP, wygrywając wyścig o Grand Prix Aragonii. Na kilka okrążeń przed końcem wyścigu, zawodnicy stanęli przed dylemtatem czy z... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wyniki