Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Wyjątkowy salon Bugatti już czynny!

Wyjątkowy salon Bugatti już czynny!

Salon Bugatti
Dodano: 27. 07. 2016
Tagi: Bugatti, Londyn, Bugatti Chiron

Sprzedaż dóbr luksusowych wymaga specjalnej otoczki. O ile Volkswagen wystawiony na wysepce w centrum handlowym nikogo nie dziwi o tyle Bugatti pasowałby tam jak kwiatek do kożucha. Z pewnością zdobiłby otoczenie, ale czy to wpłynęłoby jakoś na monetyzację? Szczerze wątpię. Klient, który wydaje ciężkie miliony często wymaga anonimowości, intymności i komfortu. 

Salon Bugatti
Salon Bugatti
Salon Bugatti
Takie doznania gwarantuje salon/showroom Bugatti w Londynie, to jedyne miejsce w Wielkiej Brytanii gdzie można nabyć nowego Chirona. Potencjalni klienci swoje kroki powinni kierować do ekskluzywnej dzielnicy handlowej Berkley Square w Myfair. Dlaczego akurat tam? Wyspiarze solidnie dokładają się do kasy Bugatti. H.R. Owen właściciel wspominanego dobytku, jest jednym z najlepszych sprzedawców marki. W przeciągu 10 lat sprzedał aż 65 Veyronów a na samego Chirona zebrał już 15 zamówień.  
Zobacz także: Wyjątkowy salon Bugatti już czynny!  »
Wnętrze salonu wypełniają elementy z serii Bugatti Home Collection. Miękki welur kontrastuje z surowym włóknem węglowym. Chiron zadebiutowałw lutym tego roku. Pod maską znajdziemy 8-litrowy silnik W16 generujący 1500 KM i 1600 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Sprint do setki zajmuje mniej niż 2,5 sekundy, a oficjalna prędkość maksymalna wynosi 420 km/h.
Salon Bugatti
Salon Bugatti
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Wyjątkowy salon Bugatti już czynny!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl