Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » World Ducati Week 2016: wyjątkowe spotkanie motocyklistów Ducati już na początku lipca

World Ducati Week 2016: wyjątkowe spotkanie motocyklistów Ducati już na początku lipca

World Ducati Week
Dodano: 25. 04. 2016
Tagi: Ducati, Impreza, Kobieta na motocyklu, World Ducati Week

W dniach 1 - 3 lipca 2016 na torze Misano im. Marco Simoncelliego odbędzie się dziewiąta edycja World Ducati Week, a bilety można już zamówić na stronie wdw.ducati.com.

WDW to zdecydowanie coś więcej niż tylko zlot miłośników Ducati. To doskonałe połączenie zabawy, silników desmodromicznych, wyjątkowych motocykli, radości z jazdy, a także pokazów mistrzów, gdzie tysiące Ducatisti z całego świata dzielą się niesamowitą pasją do Ducati.

World Ducati Week
World Ducati Week
World Ducati Week
Impreza odbywa się cyklicznie, co dwa lata i jest otwartym, radosnym wydarzeniem, na które przyjeżdżają nie tylko Ducatisti z całego świata, ale także tłumy entuzjastów motoryzacji.

W 2014 roku sprzedanych zostało ponad 65 tysięcy biletów. Tegoroczne spotkanie miłośników bolońskiego producenta motocykli będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ będzie celebracją 90-lecia istnienia firmy Ducati.
Tradycyjnie program trzydniowej imprezy będzie niezwykle bogaty w niespodzianki i szereg emocjonujących wydarzeń przygotowanych specjalnie dla wszystkich uczestników. Niezaprzeczalnie największymi bohaterami WDW 2016 będą wszystkie obecne tam motocykle rodem z Bolonii (również zbudowany w Polsce Scrambler Iron Lungs), zawodnicy z zespołów Ducati startujących w MotoGP i WSBK, a także wszyscy, którzy przyczynili się do pełnej sukcesów historii włoskiego producenta motocykli.

World Ducati Week
Poza tym, oczywiście, ogromna międzynarodowa społeczność miłośników Ducati, która przybędzie nad Adriatyk tworząc niezwykle kolorową DESMO inwazję!

Bilety na WDW 2016 są już dostępne w sprzedaży na dedykowanej stronie internetowej, a wszystkie aktualności i szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia można śledzić na wdw.ducati.com. Serdecznie zapraszamy!
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

World Ducati Week 2016: wyjątkowe spotkanie motocyklistów Ducati już na początku lipca

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: