Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Wezwanie do serwisu: motocykle marki SUZUKI UK110 L5

Wezwanie do serwisu: motocykle marki SUZUKI UK110 L5

Dodano: 02. 02. 2016
Tagi: Suzuki, Akcja serwisowa, Suzuki UK110 L5

Przedsiębiorca Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre motocykle marki SUZUKI UK110 L5, wyprodukowane w Indonezji, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Poinformowano, że w ww. modelu zamontowano wadliwie wyprodukowaną żarówkę reflektora przedniego. Na skutek wibracji powstających w czasie eksploatacji motocykla, żarnik żarówki może oddzielić się. Oddzielony element może powodować zwarcie z masą pojazdu, co może w konsekwencji wpłynąć negatywnie na pracę silnika w czasie jazdy.


Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 190 motocykli. Lista numerów VIN dostępna jest na stronie UOKiK.
Producent powiadomi listownie wszystkich właścicieli motocykli objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, w celu sprawdzenia i ewentualnej wymiany żarówki na zmodyfikowaną.

Informacji związanych z kampanią udziela Dział Serwisu Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. (adres: ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa; tel.: 22 32 94 137).
Autor: .
Źródło: UOKiK
0
Komentarze do:

Wezwanie do serwisu: motocykle marki SUZUKI UK110 L5

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl