Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Wanienka Flexi Bath - idealna w podróży

Wanienka Flexi Bath - idealna w podróży

Flexi Bath
"Maksimum funkcjonalności, minimum miejsca" - zdaje się, że taką zasadę przyjeli duńscy projektanci Real Cool World i tak oto powstał produkt o nazwie Flexi Bath. 

Wanienka wykonana jest z Polypropylenu, a przeznaczona jest dla dzieci w przedziale od 0 do 4 lat. Od innych wyróżnia ją to, że po złożeniu zajmuje tyle miejsca co aktówka. Doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnych wojaży, a także w domu z niewielkim metrażem, w którym każdy centymter jest na wagę złota. Posiada gumowy korek, dzięki czemu wodę spuścimy od razu do dużej wanny lub podlejemy ogródek. 

Flexi Bath
Flexi Bath
Flexi Bath
Materiały, z których wykonana jest wanienka przeszły rygorystyczne testy, zarówno pod katem zawartości substancji szkodliwych, jak i wytrzymałości, na czynniki takie jak działanie detergentów, promieni UV oraz wielokrotne składanie i rozkładanie. 
Kiedy dziecko urośnie, wanienkę można wykorzystać jako pojemnik na zabawki, miskę do prania, albo schować do bagażnika i przenosić w niej zakupy. Flexi Bath produkowana w Danii otrzymała wiele nagród wśród nich są "Design for family", "Innowacja 2009" czy "Machina Design Awards", a jej cena to 139 złotych. Flexi Bath
Flexi Bath
Flexi Bath

Flexi Bath
Flexi Bath
Flexi Bath

Flexi Bath
Flexi Bath
Flexi Bath

Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Wanienka Flexi Bath - idealna w podróży

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: