Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Wanienka Beaba - pluskanie w stylu retro

Wanienka Beaba - pluskanie w stylu retro

Wanienka Beaba
Dodano: 09. 07. 2013
Tagi: Wakacje, Wakacje z dzieckiem, Wanienka, Beaba

Producenci zrozumieli, że współczesna matka jest zwierzęciem bardzo wymagającym. Musi być funkcjonalnie, bez nadmiernego opróżnienia konta bankowego i do tego po prostu stylowo i ładnie.

Poszukując kolejnych, składanych nie rujnujących bagażnika wanienek podróżnych natrafiam na rozwiązania mniej lub bardziej innowacyjne. Jednak jeszcze żadne nie było po prostu piękne, takie na które chce się patrzeć i patrzeć i patrzeć. Do czasu kiedy trafiłam na stronę istniejącej od 24 lat firmy Beaba.

Wanienka Beaba
Wanienka Beaba
Wanienka Beaba
A na niej "higiena w stylu retro". Wanienka działa podobnie jak baseny ogrodowe, ścianki utrzymuje woda nalana do środka. Przenoszenie wanienki nie sprawia problemu dzięki zamontowaniu rączek takich jak w na przykład torbach podróżnych.
Wewnętrzna powłoka - odpinana, dla wygody rodziców wbudowano rurkę do spuszczania wody.
Kiedy maluch z niej wyrośnie, każda mama znajdzie zastosowanie w domu dla tak pięknego gadżetu. Cena 180 złotych. Wymiary po rozłożeniu: 60×40×20 cm Wymiary po złożeniu: 4×40×30 cm.
Wanienka Beaba
Wanienka Beaba
Wanienka Beaba

Wanienka Beaba
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Wanienka Beaba - pluskanie w stylu retro

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: