Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Walizka Skoot - walizka i jeździk w jednym

Walizka Skoot - walizka i jeździk w jednym

Skoot walizka
Dodano: 25. 06. 2013
Tagi: Wakacje, Walizka, Wakacje z dzieckiem, Skoot

Gdy pada dzieci się nudzą to wiemy, ale bywa, że dzieci nudzą się też w podróży. Kilkugodzinne opóźnienia na lotnisku mogą w najgrzeczniejszym na co dzień dziecku obudzić małego szatana. Jednak producenci rozpieszczają dzisiejsze maluchy, kto by pomyślał dwadzieścia pare lat temu żeby kupić dziecku skuter?

Skoot walizka
Skoot walizka
Skoot Walizka
Skoot to nic innego jak stylowy jeździk połączony z walizką! Maluch zapakuje do niego swoje ulubione gry i zabawki (unikniemy krzyku na lotnisku), a kiedy i nimi się znudzi może rozpocząć zwiedzanie na swojej Vespie.
Twarda i solidna obudowa dobrze zabezpieczy małe skarby, pojemność bagażowa to 13 litrów. Podnoszone siodełko oraz ruchoma kierownica ułatwiają dziecku jazdę, a dzięki gumowym kółkom można bez obaw korzystać z niej w domu.

Przytwierdzany pas naramienny umożliwia noszenie skutera jako torby lub kiedy maluch opadnie z sił, do ciągnięcia pojazdu. Cena? 250 zł.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Walizka Skoot - walizka i jeździk w jednym

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl