Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Walentynki ze świecą o zapachu dwusowa w tle...

Walentynki ze świecą o zapachu dwusowa w tle...

świece Flying Tiger Motorcycle
Ile kobiet, tyle preferencji co do nut zapachowych w perfumach. Lubimy otaczać się zapachami, które przywodzą nam na myśl dobre wspomnienia.

Wyobraź sobie teraz, że przygotowujesz walentynkową niespodziankę dla swojej drugiej połówki - kolację przy świecach. Jaki zapach świec wybierzesz? Róża, lawenda, wanilia, cynanom, wiśnia?

świece Flying Tiger Motorcycle
świece Flying Tiger Motorcycle
świece Flying Tiger Motorcycle
To byłoby jednak zbyt przewidywalne i banalne. Szukając motoryzacyjnych inspiracji na prezent, przypadkiem natknęłyśmy się na firmę Flying Tiger Motorcycle, która produkuje świece o zapachu "Two-Stroke Smoke" oraz "Open Road".
Tak, Droga Czytelniczko, teraz możesz zaskoczyć ukochanego zapalając świecę o zapachu dwusuwa. I efekt zaskoczenia może być zdecydowanie większy niż w krążącym po internecie haśle: "Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Śpisz, śpisz... Nagle wstajesz i robisz pompki."

Dodam tylko, że zainteresowanie świecami chyba przeszło oczekiwania firmy, o czym może świadczyć informacja na stronie sprzedawcy: "Ze względu na duże zainteresowanie, termin realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych". Cena obu rodzajów świec to 20 USD (ok. 62 zł).

A jeśli jedyną miłością Twojego, jest Twój motocykl, to zanim zacznie się sezon, możesz spędzać wieczory otoczona zapachem oleju Blendzall Racing Castor 2 i wspomieniami minionego roku...

Autor: E. Domańska
Źródło: rideapart
0
Komentarze do:

Walentynki ze świecą o zapachu dwusowa w tle...

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: