Strona główna » Kobieta » Podróże » W drzewach - marzenia się spełniają!

W drzewach - marzenia się spełniają!

W drzewach
Dodano: 08. 04. 2014
Tagi: Podróże, Nałęczów, W drzewach

Domek na drzewie, baza do której nie mają wstępu dorośli. Miejsce poważnych dziecięcych debat, pierwszych miłosnych uniesień i odpoczynek od szkoły i obowiązków. Kilkanaście lat później już jako dorośli chętnie wspielibyśmy się po gałązkach i odetchneli pełną piersią w towarzystwie przyrody. Jest ku temu sposobność. "W drzewach" w Nałęczowie to spełnienie młodzieńczych marzeń.

W drzewach
W drzewach
W drzewach
Nie ma tu telewizji i słusznie bo widoki są lepsze niż w nie jednej Hollywodzkiej produkcji. Widok na Nałęczowskie wąwozy zapiera dech w piersiach. Obcowanie z sarnami czy wiewiórkami też nie jest bez znaczenia. Spragnieni atrakcji mogą udać się na obserwację wysokościową, warsztaty edukacyjne, masaże czy loty balonem.
Jednak największa atrakcją są z pewnością trzy apartamenty ( UWAGA! trzeba rezerwować z kilumiesięcznym wyprzedzeniem!) grab, sosna i jodła. Przytulone do drzew, z dużymi oknami, wykończone drewnem pozwolą zatopić się w lekturze czy zwykłym obserwowaniu przyrody.

Co rano pod drzwi apartamentu dostarczane jest śniadanie w ogromnym piknikowym koszu, o godzinie 17:00 obowiązkowa kawa i pyszne domowe ciasto. Wielu terapeutów twierdzi, że drzewa wytwarzają pole energetyczne które korzystnie działa na człowieka. Pomaga pozbyć się stresu i koi fizycznie. Dlaczego nie spróbować?
W drzewach
W drzewach
W drzewach

W drzewach
W drzewach
W drzewach

Autor: K. Szreder

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl