Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » W domu i w podróży - mata EZPZ

W domu i w podróży - mata EZPZ

mata talerzyk EZPZ
Dodano: 14. 03. 2016
Tagi: Gadżety, Dziecko, Dzieci, Dziecko w podróży, EZPZ

Jedzenie i małe dziecko równa się najlepsza zabawa świata. Na początku jesteś dumna ze swojej pociechy i patrzysz z radością jak bierze do rączki jedzenie i z wielkim skupieniem rozmazuje sobie na buzi a później na blacie przed sobą - to takie urocze! A kiedy pierwsze zauroczenie mija, te piękne do tej pory mazgaje zaczynają być regularnym brudem. 

mata talerzyk EZPZ
mata talerzyk EZPZ
mata talerzyk EZPZ
Teoretycznie małe rączki nie mogą wiele zrobić, ale praktycznie są w stanie przewalić zupę buraczkową jednym machnięciem bo to naczynia najczęściej nie są z ołowiu a lekkiego plastiku. Uzbrojona w śliniaki, ręczniki papierowe i ścierki czekasz na rozpoczęcie bitwy. A można inaczej, można po amerykańsku. 
Na naszym rynku debiutują produkty EZPZ, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w domu ale też kiedy jesteś z dzieckiem w podróży i chcesz w miarę bezstresowo zjeść posiłek w restauracji, na kempingu czy gdzie tam sobie wymyślisz. EZPZ przedstawia silikonowe talerzyki z podkładką. Dobra, ale co tu takiego innowacyjnego. Po pierwsze podkładka silikonowa mocno "przysysa" się do stołu, dziecko nie jest w stanie jej przesunąć albo przewrócić, no chyba że jest małym cwaniakiem i nauczy się podkładkę podważać. Po drugie zbilansowana dieta - talerzyk podzielony jest na trzy strefy, bo nawet maluchy jedzą oczami, kolorowe warzywa oddzielone od mięsa, ryb czy ryżu tworzą fajną kompozycję. Nie ma nic gorszego niż jedzenie zmieszanej papki -mamo pamiętaj o odpowiedniej porcji zieleniny! 

mata talerzyk EZPZ
mata talerzyk EZPZ
mata talerzyk EZPZ
Talerzyki wykonane są z wyjątkowego silikonu spożywczego – całkowicie bezpiecznego w kontakcie z jedzeniem, nie zawierają BPA, PVC, ołowiu czy ftalanów. Zapytacie, jak w takim silikonym czymś zaserwować zupę, przecież to się trzęsie jak galareta. Nic się nie trzęsie, talerzyki są usztywniane a ty sprawnie przetransportujesz zupę do stołu. 

Jedzenie z mikrofalówki jest strasznie słabe, ale jeśli nie masz wyjścia i musisz tam podgrzać posiłek z matą nic się nie stanie ( o ile się zmieści) podobnie jest z piekarnikiem. Utrzymanie w czystości też nie sprawia większych problemów - matę możesz myć zarówno pod bieżącą wodą, ale również w zmywarce. 

Producent podkreśla, że jego produkt przez długie lata będzie wyglądał jak nowy. Dlatego, że silikon nie ulega korozji, nie rysuje się, nie odbarwia. Za to wszystko trzeba też troszkę zapłacić ceny od 90 do 105 zł.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

W domu i w podróży - mata EZPZ

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: