Strona główna » Serwis główny » Aktualności » W Koszalinie weekend pełen wrażeń. Rusza III runda zawodów Drift Open 2016

W Koszalinie weekend pełen wrażeń. Rusza III runda zawodów Drift Open 2016

Colway Tyres Drift Open 2016
Już w najbliższy weekend w dniach 16-17 lipca na torze rajdowym Motopark Koszalin ruszy III runda zawodów Colway Tyres Drift Open 2016. Obecnych podczas wydarzenia kibiców czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Colway Tyres Drift Open 2016 to cykl popularnych imprez samochodowych rozgrywanych na terenie całej Polski i krajów sąsiednich. Poprzednie wydarzenia odbyły się Toruniu (kwiecień) oraz Wyrazowie (maj), a już w najbliższy weekend będzie miała miejsce kolejna runda tych zawodów.

Colway Tyres Drift Open 2016
„Z niecierpliwością czekam na III rundę Colway Tyres Drift Open 2016, ponieważ będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą oraz zmierzenia się z najlepszymi. Wierzę, że ciężka praca oraz pozytywne nastawienie przyniosą mi wysokie wyniki” – mówi Kamil Dzierbicki, zawodnik należący do zespołu kierowców rajdowych STAG Rally Team.
III runda Colway Tyres Drift Open 2016
odbędzie się w Motoparku Koszalin, mieszczącym się przy ul. Gnieźnieńskiej 8. Zadaniem uczestników będzie wykonanie określonej liczby okrążeń w sposób, który zachwyci sędziów oraz obecnych podczas wydarzenia kibiców. Punkty zostaną przyznane nie tylko za czas, jaki osiągną kierowcy, ale również za dynamikę, spektakularność oraz linię przejazdu.

„Drifting jest najbardziej widowiskowym oraz najprężniej rozwijającym się sportem motorowym na świecie. Cieszę się, że należę do grona nielicznych osób, które mają swój udział w rozwoju tej dyscypliny” – mówi Daniel Duda, kierowca Gaz-Tech.

Zarówno w sobotę, jak i niedzielę, wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Dla kibiców oraz pasjonatów sportów motoryzacyjnych, którzy przybędą na wydarzenie, zostanie utworzona bezpieczna strefa kibica, z której będzie można obserwować emocjonujące zmagania zespołów rajdowych z czasem i konkurencją. To jednak nie wszystko, ponieważ na miejscu będzie czekała także Drift Taxi, czyli specjalna atrakcja przygotowana z myślą o uczestnikach tego wydarzenia – żądni wrażeń kibice będą mogli wziąć udział w zawodach jako pasażerowie samochodów startujących w Colway Tyres Drift Open w niedzielę w godzinach 14.10 - 16.20.

Bilety na wydarzenie będzie można kupić przed wejściem na teren imprezy. Kibiców – zarówno tych dużych, jak i małych, czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia. Kolejne rundy Colway Tyres Drift Open 2016 odbędą się w czeskiej miejscowości Kopřivnice (sierpień), podczas imprezy Tatra Trucks Drift Grand Prix oraz w Krzywej (wrzesień).
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

W Koszalinie weekend pełen wrażeń. Rusza III runda zawodów Drift Open 2016

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: