Strona główna » Tagi - Serwis główny » Volvo
Hybrydy w Polsce: ile kosztuje oszczędzanie?
. // 11. 08. 2016

Samochody z napędem hybrydowym od lat zdobywają coraz większą popularność. Ostatnie wyniki sprzedaży pokazały, że stały się one poważną konkurencją dla modeli wyposażonych w tradycyjne... więcej »

Kask Volvo, który uchroni rowerzystę przed wypadkiem
. // 16. 12. 2015

Bezkompromisowa dbałość marki Volvo o bezpieczeństwo nikogo już dzisiaj nie dziwi. Tym razem marka Volvo we współpracy z firmami POC i Ericsson opracowała pierwszy na świecie system detekcji... więcej »

volvo paczki A paczkę dostarczymy do bagażnika!
. // 02. 12. 2015
Tagi: Volvo, Paczki, Nowinki

Przełom listopada i grudnia to nie lada gratka dla ludzi, którzy nie przepadają za smęcącym pląsem po centrach handlowych a wolą zakupy online. To czas black friday, cyber monday i bardziej... więcej »

Kangury Volvo Co mają ze wspólnego Volvo i Kangury?
K. Szreder // 03. 11. 2015

James Cook i sir Joseph Banks przemierzają Australię i badają jej teren, na swojej drodze napotykają na dziwne zwierze,pozycja pionowa długie tylne nogi... Od mieszkańca tamtych ziem chcą... więcej »

Volvo Excellence Child Seat Concept Volvo Excellence Child Seat Concept - fajnie być rodzicem!
K. Szreder // 10. 07. 2015

Podróżowanie z małym dzieckiem, zwłaszcza w pierwszych tygodniach, miesiącach życia kiedy dopiero poznaje się z rodzicami do najłatwiejszych rzeczy nie należy. Wymaga małej reorganizacji w... więcej »

Lounge Console Lounge Console relaks w stylu Volvo!
K. Szreder // 22. 04. 2015

Dla wielu osób jazda samochodem to czynność odprężająca przy której odpoczywają. Volvo przenosi nas w zupełnie inny wyymiar relaksu, niestety większy nacisk kładąc na pasażera. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Volvo

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl