Strona główna » Tagi - Serwis główny » Volkswagen
Garaż Kluczyki Zaparkuj kluczyki w drewnianym garażu.
K. Szreder // 19. 09. 2014

Nie potrzebna jest Ewa Chodakowska czy Mel B o poranku jeśli budzik nie zadzwonił a miał. Wtedy rozpoczyna się tor przeszkód, który spala maksymalną ilość kalorii. Bieg z sypialni... więcej »

Voolkswagen Rosyjski przemysł motoryzacyjny na zakręcie?
K. Szreder // 11. 09. 2014
Tagi: Volkswagen

Przez najbliższych dziesięć dni modele Volkswagen Polo i Tiguan oraz Skoda Octavia i Fabia nie zjadą z taśmy produkcyjnej w zakładzie znajdującym się w Kałudze 180 kilometrów od Moskwy. więcej »

Zofia Klepacka Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii
. // 10. 09. 2014

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X otrzymała w sobotę kluczyki do Volkswagena Californii z rąk dyrektora marki - Piotra Łakomego. więcej »

Frontgate\'s Vintage Van Beach Cooler Frontgate's Vintage Van Beach Cooler - lato nie odchodź!
K. Szreder // 27. 08. 2014

Wszystko co dobre musi mieć swój koniec. I tak jest również niestety z wakacjami... w powietrzu czuć już jesień. A gdyby tak wyciągnąć jeszcze na chwilę długie kwieciste sukienki,... więcej »

kampania Volkswagen SMS-owy szok - skuteczna kampania Volkswagena?
K. Szreder // 12. 06. 2014

Na świecie powstaje tysiące kampani społecznych, które mają na celu uświadomienie nam, kierowcom jak niebezpieczne może być korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Czy są skuteczne? Chyba... więcej »

Samochód Królik Króliczek Wielkanocny od Volkswagena
K. Szreder // 19. 04. 2014

Wielki tydzień, wielkie porządki, wielkie zakupy i jakby tego było mało wielki królik. Jeśli dom przystrojony żonkilami, pisankami czy kolorowymi świecami wam nie wystarcza co powiecie... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Volkswagen

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl