Strona główna » Tagi - Serwis główny » Volkswagen
Hybrydy w Polsce: ile kosztuje oszczędzanie?
. // 11. 08. 2016

Samochody z napędem hybrydowym od lat zdobywają coraz większą popularność. Ostatnie wyniki sprzedaży pokazały, że stały się one poważną konkurencją dla modeli wyposażonych w tradycyjne... więcej »

VW Mecz Gdańsk Volkswagen zawiezie kibiców na mecz!
K. Szreder // 31. 05. 2016

W związku z towarzyskim spotkaniem Polska-Holandia, ostatnim etapem przygotowań drużyny biało-czerwonych przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej we Francji, marka Volkswagen aktywnie... więcej »

Connected Dog Volkswagen proponuje by pies wyprowadził się sam
K. Szreder // 10. 03. 2016

Co najbardziej rozczula w reklamach? Dzieci i zwierzęta - to recepta na sukces. A Volkswagen takiego sukcesu potrzebuje jak ryba wody. Rok 2015 nie był dla marki łaskawy po tym jak światło... więcej »

Polki chcą być mobilne. Ale co to dla nich oznacza?
. // 07. 03. 2016

W Polsce prawo jazdy ma 9 mln kobiet i 11 mln mężczyzn. Panie jednak szybko nadrabiają braki – aż 87% młodych Polek, które nie zrobiły jeszcze uprawnień, planuje w najbliższym czasie... więcej »

Volkswagen Currywurst Na kłopoty najlepsza jest kiełbasa!
K. Szreder // 25. 02. 2016

Afera spalinowa Volkswagena pokazuje, że ważne jest by mieć plan B. Jak amputują Ci nogę to protezę masz w zanadrzu i nie musisz się zatrzymywać. "Das Auto" sprzedało w ubiegłym roku... więcej »

wózek volkswagen gti Bez spalin też można - wózek dziecięcy VW GTI
K. Szreder // 07. 02. 2016

Volkswagenowi ostatnio nie jest po drodze z ekologią, ale udało się wprowadzić na rynek pojazd, do którego absolutnie żaden ekolog ani urzędas się nie doczepi - oczywiście jeśli o emisję... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Volkswagen

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl