Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Verva Street Racing wraca do korzeni!

Verva Street Racing wraca do korzeni!

Verva Street Racing
Dodano: 10. 08. 2016
Tagi: Verva Street Racing

Najszybsze, najdroższe, najbardziej zaskakujące samochody, sportowa adrenalina towarzysząca wyścigom, koncerty i moc atrakcji dla najmłodszych – to czeka odwiedzających tegoroczną edycję VERVA Street Racing. Już 17 września 2016 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie fani motoryzacji będą mogli nie tylko zajrzeć pod maski legendarnych i unikalnych aut, ale także dzięki całodniowemu, bezpłatnemu, Pit Party podzielić się swoją pasją z rodziną.

Verva Street Racing
Verva Street Racing
Verva Street Racing
Tegoroczna, siódma edycja, VERVA Street Racing odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego, gdzie część terenu zamieni się w asfaltową arenę. Do uczestnictwa w imprezie organizatorzy zapraszają nie tylko zagorzałych fanów motosportu, ale całe rodziny. Na najmłodszych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa zabaw, a dziecięcy animatorzy zadbają o liczne atrakcje. Wspólne doświadczenia, emocje, energia, a to wszystko w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście.
VERVA Street Racing to kultowe wydarzenie dla fanów sportów motorowych. Co roku zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami, dostarczając wielu emocji. W tym roku, po trzech latach na Stadionie Narodowym, wracamy na ulice! Czeka nas otwarte, niebiletowane, największe w naszej części Europy Pit Party, połączone z pokazami motoryzacyjnymii kaskaderskimi oraz koncertami największych polskich gwiazd. Obok legend motoryzacji, zobaczyć będzie można najnowsze pojazdy”. – na wydarzenie zaprasza Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen. „Jesteśmy pewni, że podczas Narodowego Festiwalu Motoryzacji nie zabraknie atrakcji zarówno dla dużych, jak i dla małych widzów” – dodaje.

Na specjalnie przygotowanym torze będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz samochodów klasy GT3. Nie zabraknie także spektakularnych pokazów przygotowywanych przez drifterów, zawodników FMX czy stunterów. Emocjom na arenie towarzyszyć będzie największa wystawa samochodów w Polsce. Bez wątpienia będzie to prawdziwa gratka kolekcjonerów pamiątkowych zdjęć i łowców autografów.To tylko część atrakcji, jakie przygotowują organizatorzy tegorocznej edycji VERVA Street Racing. Narodowy Festiwal Motoryzacji odbędzie się 17 września na błoniach Stadionu Narodowego.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Verva Street Racing wraca do korzeni!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: