Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Valentino Rossi: Jeżeli zostanę w MotoGP, to na następne 2 lata

Valentino Rossi: Jeżeli zostanę w MotoGP, to na następne 2 lata

Valentino Rossi
Dodano: 16. 02. 2016
Tagi: Rossi, MotoGP, Yamaha, MotoGP 2016

Valentino Rossi kończy dzisiaj 37 lat. Z okazji jego urodzin stacja Sky Sport MotGP HD wczoraj (16 lutego 2016 r.) wyemitowała specjalny program poświęcony dziewięciokrotnemu mistrzowi świata - “Valentino Rossi Day”.

Widzowie mogli obejrzeć zarówno wywiad z Doktorkiem, jak i z jego najbliższymi przyjaciółmi. Oczywiście jednym z kluczowych pytań, które zadano Rossiemu, była kwestia jak długo zamierza startować w klasie królewskiej,  ponieważ nie jest tajemnicą, że jego kariera w MotoGP powoli dobiega końca.

Valentino Rossi
Valentino Rossi odparł, że jego obecny kontrakt z Yamahą wygaśnie dopiero w Walencji, po ostatniej rundzie sezonu 2016, jednak już wcześniej, zarówno on jak i zespół Yamahy, będą chcieli podjąć dalsze decyzje najszybciej jak będzie to możliwe. „Nic się nie zmieniło od 2014 roku”. – dodał The Doctor. „Decyzja o startach w kolejnych 2 sezonach w MotoGP będzie uzależniona od tego, jak będę się czuł podczas pierwszych 4 – 6 wyścigach.”
Tymczasem pozostaje nam życzyć Włochowi powodzenia w nadchodzącym sezonie, a sobie i widzom życzymy, abyśmy nie oglądali przepychanek i mało sportowych zagrań, jak miało to miejsce pod koniec sezonu 2015.
Autor: E. Domańska
Źródło: ae
0
Komentarze do:

Valentino Rossi: Jeżeli zostanę w MotoGP, to na następne 2 lata

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl