Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Uskrzydlony Cybex od Jeremy'ego Scotta

Uskrzydlony Cybex od Jeremy'ego Scotta

Cybex Jeremy Scott
Dodano: 24. 11. 2015
Tagi: Jeremy Scott, Cybex

Moda to kreatywność, prezentacja własnego stylu, indywidualność. Tak, w teorii tak jest, że projektanta rozpoznasz od razu po jego projektach. W praktyce jednak bywa inaczej. Jest szereg projektantów, którzy coś tam tworzą, mają swoje wierne grono mniej lub bardziej znanych klientów, dostarczają fajną jakość i miejsca zatrudnienia dla ludzi - super. Jednak kiedy przedstawisz ich projekty szerszej publiczności ta ma problem z identyfikacją tego co na wieszaku z nazwiskiem. Ot dla przykładu skojarzysz projekty Joanny Klimas albo Lidii Kality? Pewnie nie, ale już wymiętolone koszulki z Orzełkiem Roberta Kupisza z pewnością łatwiej. Dobrych rzemieślników się docenia a kolorowe ptaki się podziwia. 
Zobacz także: Smart spod ręki Jermy'ego Scotta »
SKRZYDLATA MOC 

Skrzydła, kolor, wyrazistość to słowa klucze, które pomogą opisać Jeremy'ego Scotta. Kolorowy ptak w świecie mody jakiś czas temu rozpoczął współpracę z marką Cybex, która produkuje wózki dziecięce i foteliki samochodwe. Efektem była linia Food Fight piekielnie kolorowa i energetyczna. Dziś możemy oglądać jego nowe dziecko produkty z serii - "Adult sucks then you are one". Miłośnicy Simpsonów wiedzą kto słowa wypowiedział, reszta niech pozna twórczość filozofa naszych czasów - Barta. 

Cybex Jeremy Scott
Cybex Jeremy Scott
Cybex Jeremy Scott
POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU
Co w kolekcji? Czerń, czerń, więcej czerni i trochę złota, no i skrzydła! Skrzydła to w zasadzie główny wyróżnik. Na rynku mamy już sporo eleganckich wózków, z dobrych materiałów w nieco mrocznym wykończeniu, które przypominają kokon. Skrzydła to pikuś, ale jaki fajny. Zestaw 3w1 przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia. W jego skład wchodzą gondola Carry Cot, siedzisko Lux oraz wielokrotnie nagradzany fotelik Aton Q. Ponad to rodzice mogą zaopatrzyć się w szerego dodatków. Pierwsza opcja to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć stale bliski kontakt z dzieckiem czyli nosidełko 2.Go Baby Carrier. Na chłody i słotę śpiworek Cybex Priam, pampersy i cały dziecięcy niezbędnik można schować do specjalnej torby pielęgnacyjnej, która dopełnia kolekcję, wyposażona jest w matę do przeijania i uchwyt na kubek. 
Produkty będzie można nabyć od stycznia 2016 roku w wyselekcjonowanych sklepach na całym świecie.

AKTUALIZACJA:
Za nami Polska premiera Cybex by Jeremy Scott. 1 marca w warszawskim domu handlowym Mysia 3 zjawili się nie tylko dziennikarze i blogerki ale również celebryci, ciężarne Rozalia Mancewicz i Kasia Burzyńska oraz stylistka Kaja Śródka z partnerem Patrykiem Mikiciukiem. W dniach 2-13 marca produkty z limitowanej kolekcji będzie można obejrzeć i zamówić w Pop-Up Store Mysia 3. Od połowy marca kolekcja będzie dostępna w niektórych sklepach w całym kraju.  Cybex Jeremy Scott
Cybex Jeremy Scott
Cybex Jeremy Scott

Cybex Jeremy Scott
Cybex Jeremy Scott
Cybex Jeremy Scott

Cybex Jeremy Scott
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Uskrzydlony Cybex od Jeremy'ego Scotta

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: