Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Uber MyTaxi dajcie spokój! To dopiero przewoźnik!

Uber MyTaxi dajcie spokój! To dopiero przewoźnik!

Lamborghini Huracan Taxi
Dodano: 12. 05. 2016
Tagi: Taksówki, Lamborghini, Lamborghini Huracan

Czy warto wydawać ciężkie pieniądze na ślubny transport? Doskonale wiecie, że moim zdaniem nie warto, ale to twoje pieniądze i jeśli są zarobione uczciwie, wydawaj jak chcesz. Firma Special Wedding Cars otrzymała od rady miasta Wolverhampton licencję taksówkarską na wściekle zielonego Huracana, który wyjechał z fabryki Lamborghini. 

Lamborghini Huracan Taxi
Lamborghini Huracan Taxi
Lamborghini Huracan Taxi
Jak sama nazwa firmy wskazuje usługa wypożyczenia auta dedykowana jest głównie nowożeńcom, ale nie ma przeszkód, żeby auto odebrało Twoje cztery litery spod jakiegoś klubu czy restauracji i odwiozło do domu. Usługa jest dostępna dla wszystkich pod warunkiem, że dysponują gotówką wysokości 349 funtów. Jest to kwota minimalna, ale uprawnia do 90 minutowej przejażdżki.
Zobacz także: Czy na samochodzie do ślubu można oszczędzić? »
Dla przypomnienia pod maską Lamborghini Huracan pracuje silnik V10 o pojemności 5,2-litra generujący moc 610 KM, pierwsza setka pojawia się po 3,2 sekundy a prędkość maksymalna to 325 km/h. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Uber MyTaxi dajcie spokój! To dopiero przewoźnik!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl