Strona główna » Tagi - Samochody » Tuning
Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith - lody pistacjowe?
K. Szreder // 13. 10. 2014

A psioczymy, a narzekamy, a wytykamy palcami że kicz, że bezguście,  że marnowanie pieniędzy. Ale powiedzmy sobie szczerze lubimy oglądać realizacje fantazji Rosjan,... więcej »

Kalendarz Miss Tuning 2015 Kalendarz Miss Tuning 2015 - dzika natura
K. Szreder // 09. 10. 2014
Tagi: Odjechane, Tuning

Kalendarze Miss Tuning bywają mniej lub bardziej "smaczne". Ten na rok 2015 chyba można zaliczyć do tych bardziej udanych. Z pięknymi samochodami przenosimy się na czarny ląd. więcej »

BMW i3 Eve Ryn BMW i3 Eve Ryn - nuda? Jaka nuda!
K. Szreder // 08. 10. 2014

Ekologicznie, ekonomicznie, futurystycznie a i tak większość powie - nuda. Ciężkie jest życie samochodów elektrycznych, mało kto bierze je na serio. A już z pewnością nie sa obiektem... więcej »

BMW E39 Kto Ci to zrobił E39?
K. Szreder // 18. 08. 2014
Tagi: BMW, Tuning

Błądzić jest rzeczą ludzką, ale tak zbłądzić to już nie lada wyczyn. Widziałyśmy już naprawdę różne przeróbki BMW zaczynając od Z4 udającego żabę a kończąc na wyjątkowym... więcej »

Chevrolet Camaro Hello Kitty Chevrolet Camaro jako Hello Kitty
K. Szreder // 06. 10. 2013

Czwarta władza w naszym kraju ma to do siebie, że jak się na jakiś temat uprze to wałkuje go aż do znudzenia. Kilka jeśli nie kilkanaście tygodni temu taką pożywką stała się Hello Kitty.... więcej »

Audi A7 Sportback Wald International Audi A7 Sportback Wald International - pokaż pazurki!
K. Szreder // 15. 09. 2013
Tagi: Audi, Audi A7, Tuning

To chyba mało prawdopodobne, żeby zostawić auto w warsztacie Wald International, wrócić i skrzywić się w grymasie niezadowolenia. Oddając tam swoje cztery kółka, możemy być pewne że... więcej »

Następne »« Poprzednie