Strona główna » Tagi - Serwis główny » Tuning
Wielkie show tuningowców – czyli RACEISM EVENT 2016 we Wrocławiu
. // 05. 07. 2016

W sobotę 9 lipca 2016 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozpocznie się jedna z trzech najbardziej prestiżowych imprez tuningowych w Europie – RACEISM EVENT. więcej »

Custom Factory RetroReanimacja - pierwszy polski program na antenie Discovery Turbo Xtra
. // 04. 09. 2014

RetroReanimacja to tytuł pierwszej polskiej produkcji na Discovery Turbo Xtra. Dwunastoodcinkowa seria opowiada o codziennym funkcjonowaniu łódzkiego warsztatu samochodowego zajmującego się... więcej »

Podkręć swój samochód
, // 01. 11. 2013

Na przyjemność z jazdy autem składa się wiele czynników. Dla jednych ważny jest wygląd, dzięki któremu czujemy się w aucie dobrze, dla innych liczy się wygoda wnętrza,... więcej »

Chiptuning Chiptuning. Jak go dobrze wykonać?
. // 22. 07. 2013

Przeciętnemu kierowcy w Polsce tuning samochodu nasuwa raczej pejoratywne skojarzenia i jest przedmiotem żartów. Są jednak odpowiednie metody, aby poprawić parametry silnika w aucie,... więcej »

Rower BMW AC Schnitzer Rower BMW od AC Schnitzer - nowa definicja lekkości
E. Domańka // 03. 08. 2012

AC Schnitzer udowodnił, że potrafi stuningować niemalże każdy pojazd z logo BMW: samochód, motocykl, a nawet rower. Co prawda niemiecki tuner nie mógł popisać się większą mocą roweru... więcej »

chili con carne Kuchnia inspirowana motoryzacją - chili con carne inaczej
E. Domańska // 01. 05. 2012

Chili con carne to rodzaj gulaszu, wywodzącego się z amerykańskiego stanu Teksas, składającego się z mielonego mięsa i ostrej papryczki chili. Dodatkowo może zawierać cebulę,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Tuning

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl