Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Trumpventador - do wyborów marsz!

Trumpventador - do wyborów marsz!

Donald Trump Lamborghini
Dodano: 12. 05. 2016
Tagi: Lamborghini, Lamborghini Aventador, Donald Trump

Jakiś czas temu oglądałam reportaż CNN w którym pytano Rosjan mieszkających w USA na kogo zagłosowaliby w wyborach prezydenckich, Hilary Clinton czy Donalda Trumpa. Większość w zasadzie nie miała wątpliwości, że na tego drugiego bo jest szczery i otwarcie mówi co myśli. To prawda pod tym względem nie można mu nic zarzucić. Problem polega chyba na tym, że świat Trumpa kręci się wyłącznie dookoła jego osoby.

Donald Trump Lamborghini
Donald Trump Lamborghini
Donald Trump Lamborghini
Dobrze podsumował to Zbigniew Lewicki - Przy całym zafascynowaniu tym, co Trump mówi - z punktu widzenia politologicznego - to gdyby on został prezydentem Stanów Zjednoczonych, byłaby to tragedia dla świata. Nie ma żadnych wątpliwości. To nie jest człowiek, który potrafi być dyplomatą, nie jest to człowiek, którego interesują interesy innych, to nie jest człowiek, który rozpatruje interesy z punktu widzenia innego niż własnej osoby i on to mówi bardzo wyraźnie. Świat to ja - można by to wręcz tak przetłumaczyć. 
Sam zainteresowany nic sobie z negatywnych głosów nie robi i nakręca dalej Trumpomaszynę. A w zasadzie to wyborcy nakręcają. W firmie Superior Auto Design "polityk" ma swoich miłośników, którzy postanowili dać temu wyraz. Tak oto powstało Lamborghini Trumpventador. 

Auto zostało starannie oklejone, ale pod maską serce pozostało to samo - 691 KM. Lambo jest nie tylko ozdobą stron www i kartką w portfolio firmy pojawi się również wśród ludności. Prezentację rozpocznie udział w wyścigu Gold Rush Rally, później jest oczekiwany w Bostonie a następnie przejedzie przez Waszyngton, Charlotte, Nashville, Colorado Springs, Salt Lake City, by zakończyć w Las Vegas. Donald Trump Lamborghini
Donald Trump Lamborghini
Donald Trump Lamborghini
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Trumpventador - do wyborów marsz!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: