Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Travis Pastrana wystąpi podczas Nitro Circus Live w Warszawie!

Travis Pastrana wystąpi podczas Nitro Circus Live w Warszawie!

Travis Pastrana
Już 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe show sportów ekstremalnych na świecie, czyli Nitro Circus Live. Występ w Warszawie będzie ostatnim przystankiem NCL podczas ich europejskiego tournee 2013. Wśród gwiazd sportów freestyle swoje umiejętności zaprezentuje także legendarny Travis Pastrana, twórca słynnego Nitro Circus!

Travis Pastrana
Nitro Circus Live
Nitro Circus Live
Występ w Warszawie będzie ostatnim show podczas tegorocznego europejskiego tournée Nitro Circus Live. Gwiazdy zapowiadają, że będzie to wyjątkowo szalony występ, podczas którego wystąpi najbardziej wyczekiwany przez polskich fanów twórca Nitro Circus - Travis Pastrana. Travis jest żywą legenda sportów moto, dziewiętnastokrotnym medalistą X-Games, człowiekiem, który jako pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu i wyskoczył z samolotu bez spadochronu. Już dziś możemy to potwierdzić - Travis wystąpi w Warszawie!
Pastrana zasłynął jako bezkompromisowy motocyklista, którego pasją stał się freestyle, czyli skoki na motocyklu. Już jako piętnastolatek zdobył tytuł World Freestyle Champion i od tej pory to właśnie on rozwijał ten sport, podnosząc poprzeczkę coraz wyżej. W 2006 roku podczas imprezy X-Games zdobył złoty medal i po raz pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu, udowadniając wszystkim, że niemożliwe jest możliwe.

Nitro Circus Live
Prawdziwą popularność Travis Pastrana zdobył jednak dzięki serii programów Nitro Circus emitowanych w MTV, gdzie razem z grupą przyjaciół realizuje najbardziej szalone pomysły z pogranicza freestylowego motocrossu, kaskaderki i wszystkiego, co przyjdzie im do głowy. Wyścigi samochodowe, skoki do basenu z gąbkami, base jumping, jazda na hulajnogach z napędem rakietowym - w Nitro Circus znajdziecie wszystko. Program emitowany był w ponad 50 krajach świata, a obecnie co piątek można go oglądać na antenie Polsat Sport. Naturalnym rozwinięciem programu telewizyjnego było stworzenie show, podczas którego światowa śmietanka zawodników związanych ze sportami ekstremalnymi może zaprezentować swoje wszystkie najlepsze numery na żywo. W ten sposób powstała impreza Nitro Circus Live, którą już 14 grudnia po raz pierwszy zobaczymy w Warszawie.


Występ na Stadionie Narodowym podczas europejskiego tournee Nitro Circus Live 2013 jest wyjątkową okazją, aby zobaczyć legendarnego Travisa Pastranę w akcji. W zeszłym roku z powodu kontuzji występował on jedynie w roli komentatora.

Więcej informacji na temat Nitro Circus Live można znaleźć pod adresami: http://nitrocircuslive.com/upcoming-tours/poland/, https://www.facebook.com/events/640492135982711/.

Bilety na Nitro Circus Live do nabycia na: www.ebilet.pl i www.eventim.pl, a także w sieci sklepów Empik.
Autor: ED
Źródło: motocross
0
Komentarze do:

Travis Pastrana wystąpi podczas Nitro Circus Live w Warszawie!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl