Strona główna » Tagi - Samochody » Toyota Yaris
Nowa Toyota Yaris Nowa Toyota Yaris - ceny w polskich salonach od 39 900 złotych
. // 29. 07. 2014

Toyota Yaris doczekała się poważnych zmian modernizacyjnych. Do polskich salonów auto wjedzie z cenami, które startują z poziomu 39 900 złotych. Żadna z dotychczasowych modernizacji... więcej »

Toyota Yaris, Urban Cruiser, RAV4 i Hilux - wezwane do serwisu
. // 11. 04. 2014

Przedsiębiorca Toyota Motor Poland Company Ltd. z siedzibą w Warszawie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody marki Toyota Yaris wyprodukowane w... więcej »

Yaris Hybrid Toyota Yaris Hyrbrid podczas Paris Fashion Week
E. Domańska // 24. 02. 2014

Świat motoryzacji nie raz łączył się ze światem mody, tym razem Toyota postanowiła zabłysnąć na paryskim pokazie mody. We współpracy z trzema uznanymi markami przygotowała nietuzinkowe... więcej »

Toyota Yaris Muskieter Toyota Yaris wpadła w ręce Muszkieterów!
K. Szreder // 07. 06. 2013

Toyota Yaris jest dla wielu osób pojazdem znienawidzonym, jest na wyposażeniu wielu ośrodków nauki jazdy. Niemiecki tuner Muskieter postanowił zdjąć z niej urok i sprawić, że nik nie... więcej »

Toyota Yaris Trend by Simple Toyota Yaris Trend by Simple - zaprojektowana dla kobiet
E.D. // 19. 03. 2013

Toyota Motor Poland oraz Simple Creative Products stworzyły wspólnie na sezon 2013 idealny i modny samochód dla nowoczesnych kobiet. Owocem tej współpracy jest limitowany do liczby 500 sztuk... więcej »

Toyota Yaris Trend Toyota Yaris Trend - stylowy mieszczuch
K. Szreder // 19. 09. 2012

Małe miejskie auta muszą być nie tylko ekonomiczne i zwrotne ale również eleganckie i efektowne. Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu Toyota zaprezentuje model Yaris Trend, który spełni... więcej »

Następne »

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl