Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Toyota Off-Road Festival - święto fanów Land Cruisera i Hiluxa

Toyota Off-Road Festival - święto fanów Land Cruisera i Hiluxa

Toyota Off-Road Festival

Zbliża się druga edycja Toyota Off-Road Festival, zlotu właścicieli terenowych Toyot.

 

Przez 4 dni posiadacze Land Cruiserów, Hiluxów, RAV4 oraz innych samochodów marki z napędem na 4 koła będą pokonywać malownicze trasy Wielkopolski według roadbooków, relaksować się na spływach kajakowych i wycieczkach rowerowych oraz testować w terenie samochody Toyoty. Na uczestników czekają także koncerty, pokazy, biesiady oraz atrakcje dla dzieci.

Toyota Off-Road Festival
Toyota Off-Road Festival
Toyota Off-Road Festival

 

W tym roku festiwal odbywa się pod znakiem szczególnej rocznicy. W roku 1951 powstał pierwszy samochód terenowy ze znaczkiem Toyoty – Toyota BJ. Był to lekki pojazd o bardzo prostej budowie. Od tego czasu powstało wiele nowych modeli, generacji i linii (Light Duty, Heavy Duty, Station Wagon), ale do dziś samochody off-roadowe Toyoty cieszą się opinią aut niezawodnych, trwałych, o świetnej dzielności terenowej, tak jak legendarna Toyota BJ.

 

Festiwal potrwa od czwartku 9 czerwca do niedzieli 12 czerwca na Autodromie4x4 we Włościejewkach niedaleko Poznania. Organizatorem jest Land Cruiser Adventure Club. Więcej informacji i zapisy na stronie www.toyotaoffroadfestival.pl.

Toyota Off-Road Festival

Autor: E. Domańska
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Toyota Off-Road Festival - święto fanów Land Cruisera i Hiluxa

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: