Strona główna » Tagi - Samochody » Toyota
Toyota Pixis Joy Pixis Joy - nowość od Toyoty
. // 02. 09. 2016

Toyota zaprezentowała nowy minisamochód Pixis Joy w trzech wersjach wykończeniowych – C (Crossover), F (Fashion) i S (Sports). Auta, wyróżniające się bardzo małym zużyciem paliwa,... więcej »

Toyota C-HR Nowa Toyota C-HR już w Polsce
. // 30. 08. 2016

Japońskiego crossovera mogła zobaczyć na przedpremierowym pokazie publiczność festiwalu światła, który zorganizowano w Toruniu. Prezentacja Toyoty C-HR odbyła się w miniony weekend na... więcej »

Toyota Dream Car Art Contest Polka laureatką w konkursie "Toyota Dream Car Art Contest"
. // 26. 08. 2016

Już od 10 lat Toyota organizuje konkurs plastyczny „Toyota Dream Car Art Contest”, w którym mogą uczestniczyć dzieci z całego świata. To wydarzenie stale cieszy się wielką popularnością... więcej »

Toyota 4Runner – wersje specjalne TRD Off-Road Toyota 4Runner – wersje specjalne TRD Off-Road
. // 09. 08. 2016

Wiele SUV-ów i pick-upów zapełniających dziś drogi w Ameryce czy Europie nie zostało zaprojektowanych z myślą o bezdrożach. Na szczęście Toyota wciąż ma w swojej stajni parę twardzieli.... więcej »

Toyota GT86 Initial D Concept Toyota stworzyła GT86 inspirowany mangą „Initial D”
. // 08. 08. 2016

Toyota GT86 to w tej chwili jedyny sportowy samochód w ofercie Toyoty, ale zdecydowanie nie jedyny w historii marki. Współczesny model jest spadkobiercą tylnonapędowego modelu AE86 z lat 80.,... więcej »

Toyota CH-R Zajrzyj do wnętrza nowej Toyoty CH-R
K. Szreder // 29. 06. 2016

Już w 2017 roku klienci, którzy upodobali sobie samochody typu SUV/Crossover będą mieć kolejną opcję w dość szerokim już katalogu. To właśnie wtedy do salonów wjedzie nowa Toyota C-HR. więcej »

Następne »