Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Top Gear - idą zmiany!

Top Gear - idą zmiany!

top gear nowi prowadzący
Dodano: 28. 12. 2015
Tagi: Top Gear, Chris Evans

Nie wiem...po prostu czasem bywa tak, że nie wiem, nie mam zdania, temat totalnie mnie ziębi, zupełnie nic nie grzeje. Tak jest w przypadku sagi pod tytułem "Nowy Top Gear". BBC pompuje balon, zapowiada rewolucję i generalnie nowe rozdanie, obserwując ostatnie wydarzenia na polskim podwórku politycznym z tymi rozdaniami to jednak różnie bywa. Top Gear zawsze będzie miał twarz dość inteligentnego chama i jego dwóch uroczych kolegów. Koniec kropka. 

top gear nowi prowadzący
Nowa formuła topowego programu BBC ma wnieść powiew świeżości, znikną dotąd znane patenty jak studio z publicznością, za to ekipa prowadzących minimalnie się powiększy i wkradnie się parytet. Chris Evans będzie grał rolę samca alfa/przywódcy stada/gospodarza klasy jak zwał tak zwał jego towarzyszami będą Sabine Schmitz, Chris Harris i David Coulhardt.

W stawce stawiło się dwóch naprawdę profesjonalnych kierowców Sabine Schmitz Królowa Nurburgringu, która występowała już gościnnie w Top Gear a także "emeryt" z F1 David Coulthard dopełnieniem jest dziennikarz Chris Harris. 

Narazie pewne jest tylko jedno, start nowej serii 8 maja a liczba odcinków to 16.  

Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Top Gear - idą zmiany!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: