Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Top Gear Live 2013 coraz bliżej

Top Gear Live 2013 coraz bliżej

Top Gear Live 2013
Już 21 września na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek symbolicznych reprezentacji Polski oraz Anglii, które zmierzą się w pełnym humoru i walki meczu ...samochodowego futbolu!

Mecz Polska-Anglia będzie finałem widowiska. Szczypta piłkarskich emocji doda pikanterii najważniejszej imprezie motoryzacyjnej roku.

Top Gear Live 2013
Top Gear Live 2013
Jak podkreślają organizatorzy, polska odsłona Top Gear Live będzie największą w historii edycją show na świecie. Wszystko wskazuje na to, że na Stadionie Narodowym tego wieczoru zasiądzie komplet widzów i padnie frekwencyjny rekord imprezy.
"Z radością przyjęliśmy pomysł wprowadzenia do programu Top Gear Live meczu samochodowej piłki nożnej. Piłka nożna i motoryzacja to przecież dwie z największych narodowych pasji Polaków. Jestem przekonany, że naszym brytyjskim kolegom uda się w dowcipny sposób uchwycić ich wyjątkowy charakter. Trzymam też kciuki za zwycięstwo biało-czerwonych na Stadionie Narodowym - mówi z uśmiechem Leszek Kurnicki, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen.

Skład obu drużyn będą tworzyć członkowie brytyjskiej ekipy Top Gear Live, a znani z ekranu prezenterzy staną na ich czele. Richard Hammond wcieli się w rolę kapitana Anglii, James May poprowadzi reprezentację Polski, a sędzią zostanie Jeremy Clarkson.

Obie drużyny wyjadą na płytę stadionu w składzie 5 samochodów każda. Cel jest taki sam jak w klasycznym futbolu, czyli strzelenie większej liczby bramek niż przeciwnik.

Nie zabraknie narodowych barw obu drużyn, popisowego dryblingu, pięknych zwodów i celnych strzałów w okienko. Choć rozmiar piłki będzie dostosowany do wielkości aut, mecz samochodowego futbolu to prawdziwy test wytrzymałości i zdolności manewrowania dla kierowców.
 
Pojedynki Polski i Anglii wzbudzają ogromne emocje od przynajmniej 30 lat, kiedy nasza reprezentacja wywalczyła na Wembley pamiętny remis 1:1.

Zanim 15 października dojdzie do kolejnego spotkania piłkarzy Anglii i Polski, prowadzący Top Gear rozstrzygną tę rywalizację w swoim stylu. Miłośników futbolu z pewnością ucieszą nawiązania do historycznych meczów obu drużyn. A zanim na stadion wjadą prezenterzy Top Gear Live, publiczność rozgrzeje rywalizacja polskich gwiazd motoryzacji/członków zespołu Verva Racing Team oraz Orlen Team.

Część Top Gear Live będzie prowadzona w języku angielskim, stąd dla widzów uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której będą mogli słuchać tłumaczenia angielsko-polskiego.

Organizator zaleca zabranie ze sobą telefonów komórkowych z funkcją radia oraz słuchawek. Odbiór częstotliwości będzie także możliwy za pomocą zestawów radiowych Verva Street Racing, dostępnych w cenie 20 złotych na terenie imprezy.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Top Gear Live 2013 coraz bliżej

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl