Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » #ThinkBike #RideSafe - na drodze włącz myślenie

#ThinkBike #RideSafe - na drodze włącz myślenie

WYPADEK MOTOCYKLOWY
Dodano: 22. 01. 2015
Tagi: Motocykle, Bezpieczeństwo, Motocykl

Dożyliśmy takich czasów, że aby kampania społeczna czy reklama były zauważone muszą być przede wszystkim szokujące. Czy są tym samym skuteczne? To już kwestia na inną debatę. Spoty finansowane przez państwo, policję, gminy czy jeszcze inne ośrodki często zwracają nam uwagę na bezpieczeństwo, również te na drodze. 

WYPADEK MOTOCYKLOWY
Motocykliści i kierowcy samochodów nadal w większości przypadków żyją ze sobą jak pies z kotem. A często wystarczyłaby zaledwie odrobina dobrej woli i skupienia. Brenda Holmes straciła swojego syna Davida w czerwcu 2013 roku. 38-latek zginął w wyniku zderzenia jego motocykla z samochodem. 


Kobieta zaanagażowała się w kampanie dotyczące bezpieczeństwa użytkowników dróg. Udzieliła poruszającego wywiadu, w którym zwraca uwagę na to aby ani na chwilę nie wyłączać myślenia. Chwila nieuwagi może zakończyć się prawdziwym nieszczęściem. Filmik z ostatnich chwil życia mężczyzny w przeciągu 24-godzin obejrzało blisko milion użytkowników. Warto poświecić trzy minuty i włączyć myślenie na stałe. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

#ThinkBike #RideSafe - na drodze włącz myślenie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: