Strona główna » Tagi - Samochody » Tesla
Tesla Model S Office-K Tesla Model S - niech się błyszczy
K. Szreder // 01. 08. 2016

Tesla gdziekolwiek się pojawia przyciąga wzrok. Office-K chcąc jeszcze bardziej podbić ten efekt zdecydował się na oklejenie auta "odblaskową"folią. Wbrew trendom nie jest kolorowa a... więcej »

Tesla model 3 Tesloszał nadciąga!
K. Szreder // 04. 04. 2016

Ekologia jest w modzie, ekologia jest mile widziana i niestety jeśli coś jest w trendzie to najczęściej też ceny idą do góry. I tak jest zarówno z naturalnymi środkami czystości,... więcej »

Tesla Model S Brabus Pastele powracają na wiosnę - Tesla Model S Brabus
K. Szreder // 15. 03. 2016
Tagi: Brabus, Tesla, Tesla S

Tesla - wydawać by się mogło, że to samochód doskonały do zgarnięcia tytułu samochód idealny - ekonomiczna, ekologiczna, ale przy tym wszystkim nie jest zawalidrogą. Pod maską pracuje... więcej »

Tesla Wegańska Weganie lubią Teslę i z wzajemnością!
K. Szreder // 20. 01. 2016

Osoby wojujące o prawa zwierząt biją Tesli brawo, na czele z organizacją PETA. Czym marka sobie na to zasłużyła? Wegańskim wyposażeniem wnętrza w najnowszym modelu X. więcej »

Tesla Model X Tesla Model X - długo wyczekiwana premiera
K. Szreder // 01. 10. 2015
Tagi: Tesla

To nie jest auto dla przeciętnego Kowalskiego po pierwsze z powodu ceny po drugie z powodu znikomej ilości miejsc ładowania. Mimo wszystko Tesla wzbudza zainteresowanie,... więcej »

#BreastCar #BreastCar - samochód z misją!
K. Szreder // 24. 04. 2015
Tagi: Tesla, Tesla S

Dla dobra sprawy, auto z zieloną duszą stało się różowe. Wiele już było takich projektów w świecie motoryzacji, które mają przypominać o konieczności badania piersi, ale każdy kolejny... więcej »

Następne »