Strona główna » Tagi - Serwis główny » Taksówki
Lamborghini Huracan Taxi Uber MyTaxi dajcie spokój! To dopiero przewoźnik!
K. Szreder // 12. 05. 2016

Czy warto wydawać ciężkie pieniądze na ślubny transport? Doskonale wiecie, że moim zdaniem nie warto, ale to twoje pieniądze i jeśli są zarobione uczciwie, wydawaj jak chcesz. Firma... więcej »

Taxi fotelik Dziecko w Taksówce - z fotelikiem czy bez?
K. Szreder // 18. 06. 2015

Sytuacja wygląda następująco, ruszasz w trasę z dzieckiem jakimś dziwnym trafem nie masz fotelika zatrzymuje Cię kontrola otrzymujesz mandat wysokości 150 zł i 6 pkt karnych. więcej »

Taksówkarz z Białorusi i jego wiewiórka Taksówkarz z Białorusi i jego wiewiórka
E. Domańska // 28. 01. 2015

Historia Piotra i wiewiórki mogłaby być dla Amerykanów inspiracją do nakręcenia wzruszającego filmu. Przyznaję, że należę do tej grupy kobiet, którym łzy napływają do oczu,... więcej »

Uberpop UberPOP - nieuczciwa konkurencja dla taksówkarzy?
K. Szreder // 23. 08. 2014

Jestem jeszcze z tego pokolenia, które chodziło kilkanaście lat temu dzwonić do budki telefonicznej na poczcie a z "taryfy" korzystało się w sytuacjach ekstremalnych i była to przygoda... więcej »

Metrocab Metrocab - grunt to ekologia!
K. Szreder // 19. 01. 2014
Tagi: Taksówki, Londyn

W ubiegłym roku portal hotels.com przeprowadził międzynarodową ankietę, której celem było wyłonienie miasta w którym taksówki są najlepsze. 22 procent głosujących wskazało na taksówki... więcej »

Podróżowanie taksówkami z dziećmi może być bezpieczne i przyjemne
E. Domańska // 23. 11. 2013

Wielu rodziców obawia się przewożenia swoich dzieci taksówkami. Pojawia się wówczas wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa i komfortu jazdy ich pociech. Szukają innych rozwiązań,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Taksówki