Strona główna » Aktualności » "Szybcy i wściekli 7": bracia zastąpią Paula Walkera

"Szybcy i wściekli 7": bracia zastąpią Paula Walkera

Universal Studios  na stronie „Fast and Furious” na Facebooku poinformowało, że obaj bracia tragicznie zmarłego Paula Walkera pojawią się w filmie "Szybcy i wściekli 7".


Ostatnio “New York Daily News”, powołując się na anonimowe źródło, poinformował, że Universal Studios wykorzysta technologięi CGI (Computer-Generated Imagery) do nagrania ostatnich brakujących scen z Walkerem.

Na fanpage’u „Fast and Furious” czytamy:  „…Paul już nakręcił sceny dramatyczne i większość scen akcji do Fast & Furious 7, które uważane są za najmocniejsze w jego karierze. Aktualnie wznowione zostały prace nad filmem i powitaliśmy braci Paula - Caleba i Cody-iego w naszej filmowej rodzinie. Caleb i Cody pomagają nam dokończyć pracę nad scenami akcji za swojego brata i wypełnić luki pozostawione w produkcji. Fakt, że są na planie sprawia, ze wszyscy czujemy, że Paul również jest z nami….”

Dla przypomnienia data premiery "Szybkich i wściekłych 7” to 10 kwietnia 2015 roku.

Autor: E. Domańska
Źródło: Facebook
0
Komentarze do:

"Szybcy i wściekli 7": bracia zastąpią Paula Walkera

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl