Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa już 17 czerwca!

Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa już 17 czerwca!

Świeć Przykładem Nocą
Fundacja Jednym Śladem zaprasza na czwartą edycję akcji "Świeć Przykładem Nocą", czyli IV odblaskowa parada motocyklowa", która odbędzie się już w najbliższy piątek, 17 czerwca.

"Naszym celem jest rozpowszechnienie użytkowania elementów odblaskowych. Na chwilę obecną wśród warszawskich motocyklistów korzystanie z odblasków jest co raz bardziej popularne. Poprzez naszą akcję chcemy pokazać, że kamizelki odblaskowe są elementem poprawiającym  bezpieczeństwo w nocy oraz w ciągu dnia i wyglądają tak samo dobrze na tekstylnym ubiorze jak i skórzanym kombinezonie.

Świeć Przykładem Nocą
Wierzymy, że nasze działania mogą wymiernie zmniejszyć ilość wypadków. Zapraszamy wszystkich użytkowników jednośladów, tych małych i dużych, japońskich, włoskich, amerykańskich czy niemieckich. Zakładamy odblaski i razem rozświetlamy Warszawę."
- Agata Lewandowska, Fundacja Jednym Śladem.
Zbiórka rozpoczyna się o godz. 21.00 na błoniach Stadionu Narodowego, tym razem jednak przy ul. Sokola, a nocna parada ruszy o godzinie 21:30 i prowadzić będzie przez centrum Warszawy.

Tegorocznym współorganizatorem akcji jest Dealer BMW Auto Fus, mieszczący się przy ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie i tam właśnie, przejazd będzie miał swoje zakończenie.

Tegoroczna akcja "Świeć Przykładem Nocą" rozpocznie Warszawski Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, nad którym partonat honorowy objęła Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Patronatem akcji jest Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie oraz Dealer BMW Auto Fus.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa już 17 czerwca!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: