Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Światowa premiera nowego Audi A3 Cabriolet

Światowa premiera nowego Audi A3 Cabriolet

Audi A3 Cabriolet
Podobnie jak inni producenci samochodów, przed Międzynarodowym salonem samochodowy we Frankfurcie, firma z Ingolstadt co parę dni uchyla rąbek tajemnicy odnośnie modeli, które znajdą się na jej stoisku.

Tym razem, po zdjęciach szpiegowskich krążących w sieci, mamy pierwsze zdjęcia Audi A3 Cabrio bazujące na III generacji modelu. Producent postawił na klasyczny, elektrycznie składany brezentowy dach.

Audi A3 Cabriolet
Audi A3 Cabriolet
Audi A3 Cabriolet
Nowe Audi A3 Cabriolet: sportowe, eleganckie i wszechstronne, to kompaktowe auto oferujące miejsce dla czterech pasażerów, przykuwające uwagę płynnym przebiegiem linii. Pod względem zastosowanych w nim innowacyjnych rozwiązań technicznych, jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie.
Zawdzięcza to konsekwentnie realizowanej zasadzie ultralekkiej konstrukcji, nowym silnikom, efektywnym systemom wsparcia kierowcy oraz szybkiemu łączu internetowemu w standardzie LTE.

Pod maskę A3 Cabrio trafią niemal wszystkie silniki znane chociażby z wersji hatchback: 1,8 l TFSI o mocy 180 KM i 2,0 TDI o mocy 150 KM i 184 KM. Później zadebiutuje także S3 o mocy 300 KM oraz RS3 o mocy 400 KM.

Audi A3 Cabriolet
Audi A3 Cabriolet
Audi A3 Cabriolet
Oficjalna premiera A3 Cabrio już za kilka dni. W salonach natomiast auto powinno pojawić się za kilka miesięcy.
Autor: E.D.
Źródło: Mototarget, Autoblog
0
Komentarze do:

Światowa premiera nowego Audi A3 Cabriolet

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: