Strona główna » Tagi - Samochody » Suzuki
Suzuki Swift Suzuki Swift debiutuje w Genewie
. // 10. 03. 2017

Podczas salonu Genewa Motor Show, Suzuki po raz pierwszy w Europie prezentuje najnowszą generację modelu Swift. Suzuki Swift - wprowadzony do sprzedaży w listopadzie 2004 roku - to model,... więcej »

nowy Suzuki SX4 S-CROSS Debiut nowego Suzuki SX4 S-CROSS
. // 08. 08. 2016

Suzuki prezentuje jego nową generację modelu SX4 S-CROSS. Nowy SX4 S-CROSS jest rozwinięciem idei wszechstronnego modelu typu crossover, który w udany sposób łączy cechy samochody kompaktowego... więcej »

Suzuki Jimny Street Edition Suzuki Jimny Street Edition - małe ciało duży potencjał
K. Szreder // 18. 06. 2015

Suzuki Jimny wchodzi w 17 rok produkcji, póki co zastępcy na horyzoncie nie widać a słupki sprzedaży są na tyle dobre by produkcji nie likwidować. Wiek bliski pełnoletności to dobra pora na... więcej »

Suzuki Vitara Nowe oblicze Suzuki Vitara
. // 06. 10. 2014

Po ponad ćwierć wieku od premiery pierwszej generacji modelu VITARA, jego dziedzictwo znów znajduje odzwierciedlenie w postaci nowego pojazdu klasy SUV. Najnowsza odsłona Suzuki Vitara może się... więcej »

Suzuki iV-4 Concept Suzuki iV-4 nowy kompaktowy SUV debiutuje we Frankfurcie
E. Domańska // 11. 09. 2013

Podczas 65. salonu motoryzacyjnego we Frankfurcie marka Suzuki prezentuje model iV-4, czyli najnowszy koncepcyjny SUV o kompaktowych rozmiarach. Już teraz koncern zapowiada, że model produkcyjny... więcej »

Suzuki SX4 Nowe Suzuki SX4 debiutuje w Genewie
E.D. // 07. 03. 2013

Suzuki SX4 obecnej generacji weszło do sprzedaży w 2006 roku i po siedmiu latach obecności na rynku doczekało się następcy. Nowy model powstał w oparciu o koncept Suzuki S-Cross,... więcej »

Następne »