Strona główna » Tagi - Motocykle » Stunt motocyklowy
BMW Concept Stunt G 310 BMW Concept Stunt G 310 - motocykl do zadań specjalnych
E. Domańska // 10. 11. 2015

Podczas salonu motoryzacyjnego w Ameryce Południowej, w San Paulo, BMW Motorrad zaprezentowało koncepcyjny motocykl Stunt G310. Powstał on na platformie o oznaczeniu K03, a przy jego budowie brał... więcej »

Paryski stunt... Paryż nocą - idealne miejsce dla zakochanych i... stunterów
A. Miklewska // 24. 03. 2013

Paryż, stolica Francji, jedno z największych miast Europy i świata. To właśnie tam działają najbardziej znane domy mody oraz mieszkają malarze i poeci. W Paryżu znajduje się wiele... więcej »

Sarah Lezito - stunt na najwyższym poziomie Motocyklowy stunt w kobiecym wydaniu? Sarah Lezito wymiata!
A. Miklewska // 08. 03. 2013

Ma dopiero 20 lat, a już może pochwalić się wielkimi umiejętnościami. Urodzona we Francji (Champagne-Ardenne) Sarah Lezito to gwiazda stunterskiego świata. Swoją przygodę z motocyklami... więcej »

oswiadczyny motocyklowe Nietuzinkowe oświadczyny motocyklowe
E.Domańska / K.Szreder // 03. 02. 2013

Czy istnieje przepis na idealne oświadczyny? Chyba nie… Na pewno jednak można sprawić, że będzie to wydarzenie, które nie tylko wy zapamiętacie do końca życia. W miniony weekend pewien... więcej »

Honda Gymkhana Dla miłośników jednośladów - Honda Gymkhana już 23-24 lipca w Gdańsku!
E. Domańska // 14. 07. 2011

Honda Gymkhana to wydarzenie, które jest kierowane nie tylko do motocyklistów, ale także do sympatyków i miłośników motoryzacji oraz amatorskich zawodów sportowych. więcej »

Motocykle i kobiety Stunt w wykonaniu płci pięknej - my też potrafimy jeździć
A. Miklewska // 21. 04. 2010

Jeżeli ktoś, kiedyś miał wątpliwości czy kobiety nadają się na "kierowniczki" jednośladów, po obejrzeniu poniższego filmu powinien diametralnie zmienić zdanie. więcej »

Następne »