Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Strider Snow - rowerek biegowy na każdą pogodę

Strider Snow - rowerek biegowy na każdą pogodę

strider śnieg płozy sanki
Dodano: 25. 01. 2016
Tagi: Dziecko, Rower, Zima, Strider Snow

Gdy pada dzieci się nudzą... Ta jasne. Gdy pada tylko starzy mają ochotę zaszyć się pod kocem z kieliszkiem wina z dzieciakami rzecz ma się zupełnie inaczej, a przynajmniej z tymi które ja znam. I nie ma wielkiego znaczenia jaki jest to opad, deszcz - rewelacja są kałuże, śnieg - o człowieku raj na ziemi. Robienie bałwana jest fajne, może nawet przez 20 minut dziecko się zajmie, aniołki też są ok, można się tarzać po ziemi i matka nie krzyczy, ale dla prawdziwych asów jest rower, a raczej skuter śnieżny! 

strider śnieg płozy sanki
strider śnieg płozy sanki
strider śnieg płozy sanki
Generalnie rowerki biegowe są przez rodziców i dzieci lubiane. A bo koordynacja, a bo balans, a bo rozwój a bo dziecko po powrocie pada i zapada w sen zimowy - super. Rowerek biegowy zimą nie jest już taką sprawą oczywistą a wystarczy jeden mały dodatek - płozy. 

Amerykańska firma Strider produkuje rowerki co tu dużo mówić, nie najtańsze, ale za to funkcjonalne. Są lekkie nieco ponad 3 kilogramy, mają regulowaną kierownicę ( nie musisz używać klucza) której końcówki są poszerzone co oznacza brak rys na meblach, siodełko przystosowane do pupy z pieluchą ( możliwośc regulacji i wymiany), koła piankowe lub pompowane. No i wreszcie płozy, oczywiście jest to opcja dodatkowa, montuje się je do kół przy pomocy taśm wyposażonych w rzepy i klamry. Przy okazji zakupu "wersji śnieżnej" dokupić jeszcze hamulce, których niestety w pakiecie podstawowym nie ma. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Strider Snow - rowerek biegowy na każdą pogodę

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: